składanie mebli

Wybraliście razem z rodziną Wasze wymarzone meble do kuchni? Wszyscy są zachwyceni, że i proces decyzyjny za nimi. Przy tak ogromnym wyborze, dokonanie jednego wcale nie jest takie proste. Po sukcesie jakim okazał się sam wybór mebli, chodzi Ci po głównie, aby składanie mebli zostawić sobie i zrobić to samodzielnie? No cóż, przemyśl dobrze tę sprawę. Pamiętaj, że meble składają się z dziesiątek, a nawet setek elementów, śrubek, zawiasów. To nie jest wcale proste zadanie. Dla mieszkańców miejscowości Ząbki złota rączka zajmuje się zadaniem jakim jest składanie mebli.

Składanie mebli - cennik

Składanie mebli wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Złota rączka obsługujący miasto Ząbki i okolice (w tym całe Mazowieckie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
dzwoniliśmy po hydraulika na Krynicką. Pan, który przyjechał, naprawił usterkę perfekcyjnie. praca rzetelna, solidna, szybko zrobiona. również cena za usługę niska. polecam, 10/10. z poważaniem, Będkowscy.

Pytania i odpowiedzi

Tak, obsługujemy wszystkie dzielnice Ząbek. Za dodatkową opłatą dojeżdżamy również do pobliskich miejscowości.
Czas jest uzależniony od rozmiarów mebla oraz stopnia skomplikowania jego montażu. W przypadku prostych szafek nocnych czy biurka zwykle składanie mebli zajmuje około godziny.
Niestety. Zajmujemy się wyłącznie składaniem mebli o małych i średnich gabarytach.
Nie, zajmujemy się składaniem gotowych mebli wszystkich producentów.
Oczywiście, podczas rezerwowania usługi zobaczysz pełną listę terminów, dlatego bez trudu umówisz wizytę na sobotę czy godziny wieczorne.

Miasto Ząbki

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Złota rączka do obsługi miasta Ząbek w województwie Mazowieckie. Zobacz: Złota rączka Ząbki praca