składanie mebli

W końcu przyszedł ten moment i w Twoim domu trwa remont? Oprócz klasycznego malowania i odświeżania ścian, zdecydowaliście się na wymianę mebli w Waszej kuchni? Meble jak większość przyjechały do Ciebie w częściach? Nigdy nie lubiłeś takich prac, więc przydałaby Ci się jakaś złota rączka? Ktoś dla kogo złożenie mebli nie będzie wyzwaniem ponad możliwości? A może po prostu instrukcja dołączona do mebli kompletnie nie jest dla Ciebie czytelna, nie rozumiesz jej i nie jesteś w stanie sam złożyć mebli? W takich sytuacjach mieszkańcy Zielonki decydują się na zatrudnienie fachowca. Składanie mebli Szczecin, to zadanie, którym najlepiej zajmie się złota rączka.

Składanie mebli - cennik

Składanie mebli wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Złota rączka obsługujący miasto Zielonka i okolice (w tym całe Mazowieckie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Mogę tylko potwierdzić opinie innych - fachowi, solidni, punktualni i uprzejmi. Polecam z czystym sercem.

Pytania i odpowiedzi

Tak, obsługujemy wszystkie dzielnice Zielonki. Za dodatkową opłatą dojeżdżamy również do pobliskich miejscowości.
Czas jest uzależniony od rozmiarów mebla oraz stopnia skomplikowania jego montażu. W przypadku prostych szafek nocnych czy biurka zwykle składanie mebli zajmuje około godziny.
Niestety. Zajmujemy się wyłącznie składaniem mebli o małych i średnich gabarytach.
Nie, zajmujemy się składaniem gotowych mebli wszystkich producentów.
Oczywiście, podczas rezerwowania usługi zobaczysz pełną listę terminów, dlatego bez trudu umówisz wizytę na sobotę czy godziny wieczorne.

Miasto Zielonka

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Złota rączka do obsługi miasta Zielonki w województwie Mazowieckie. Zobacz: Złota rączka Zielonka praca