Zmywarka Amica DFM68C9EONViID

Zmywarka jest bez wątpienia jednym z najbardziej przydatnych urządzeń w domu. Amica posiada jednak w swojej ofercie nowy produkt, który zapewnia jeszcze bardziej efektywne zmywanie oraz skrywa wiele dodatkowych funkcji, które przydają się w życiu codziennym. Jest to wolnostojąca zmywarka Amica DFM68C9EONViID. Co wyróżnia to urządzenie i jakie funkcje posiada? Jeśli rozważasz zakup tego urządzenia, koniecznie przeczytaj nasz dzisiejszy wpis😊

Zmywarka wolnostojąca Amica DFM68C9EONViID – co ją wyróżnia?

W urządzeniu zastosowano technologię WaterSpinner 2.0. Co to takiego? Jest to innowacyjna natrysznica, która znajduje się w górnym koszu. Ramię natryskowe WaterSpinner 2.0 posiada specjalne osłony na śmigłach, rozprowadzając dokładniej i ciszej wodę wewnątrz komory. Technologia WaterSpinner 2.0 zapewnia 15% oszczędności czasu oraz większą skuteczność zmywania nawet o 33%, także w przypadku zaschniętych resztek jedzenia. Jakie inne funkcje znajdziemy w urządzenie Amica?

Zmywarka wolnostojąca Amica DFM68C9EONViID – funkcje

Nowa zmywarka Amica posiada wiele ciekawych funkcji. Znajdziesz tu między innymi:

  • SteamPower – funkcja pozwala zredukować ilość bakterii na naczyniach oraz w samej zmywarce dzięki użyciu pary wodnej pod koniec cyklu zmywania.
  • ZoneWash – czyli mycie strefowe umożliwia bardziej ergonomiczne zmywanie mniejszej ilości naczyń, co pozwala zaoszczędzić wodę i energię.
  • IntenseClean -to funkcja, którą możesz wykorzystać w przypadku bardzo zabrudzonych naczyń. Zmywarka domyje je dzięki przedłużeniu czasu mycia oraz zastosowaniu wyższej temperatury.
  • ShineDose – elektroniczne dozowanie nabłyszczacza sprawia, że zmywarka pobiera tylko taką ilość detergentu, która jest potrzebna, aby naczynia lśniły czystością.
  • AntiFlood – zmywarka posiada system zabezpieczeń chroniących przed zalaniem mieszkania.

Ponadto, jak w przypadku większości innych zmywarek, znajdziemy tu opóźnienie czasu startu, skrócony czas zmywania, wznowienie pracy w przypadku chwilowej przerwy w dostawie prądu czy filtr antybakteryjny.

Zmywarka wolnostojąca Amica DFM68C9EONViID – wyposażenie

Zmywarka Amica posiada bogate wyposażenie. Oprócz standardowych uchwytów na kieliszki, silikonowych nakładek w koszach, koszy modułowych czy składanych elementów, znajdziemy tu kilka bardzo ciekawych rozwiązań. Należą do nich między innymi:

System Up&Down – istnieje możliwość przesuwania górnego kosza w górę lub w dół, umożliwiając mycie dużych przedmiotów, takich jak garnki, naczynia żaroodporne czy miski.

OpenDry – po zakończonym cyklu zmywania drzwiczki uchylają się automatycznie, dosuszając naczynia w naturalny sposób. Wilgotne powietrze wydobywające się ze zmywarki nie przekracza temperatury 40 stopni Celsjusza, dlatego jest w pełni bezpiecznie dla innych urządzeń oraz mebli kuchennych.

UV Hygiene Technology – technologia UV Hygiene aktywuje w różnych fazach mycia i suszenia promienie ultrafioletowe, które eliminują bakterie, wirusy i niebezpieczne drobnoustroje.

Ponadto zmywarka Amica posiada czujnik braku soli oraz czujnik braku nabłyszczacza.

Zmywarka Amica DFM68C9EONViID – programy zmywania

Urządzenie posiada 9 programów zmywania, między innymi szybki 30, intensywny, eco, delikatny, auto, autoczyszczenie czy namaczanie. Do najciekawszych programów można zaliczyć Higiena+, który podgrzewa wodę do 70 stopni, pozwalając usunąć z tkanin drobnoustroje.

Zmywarka Amica DFM68C9EONViID – sterowanie

Zmywarka posiada zewnętrzny panel sterujący z dużym wyświetlaczem LED, zapewniając komfortową i intuicyjną obsługę. Sterowanie dotykowe ułatwia dostęp do programów i funkcji. Czujniki znajdują się pod powierzchnią panelu, co zapewnia łatwiejsze czyszczenie zmywarki niż w przypadku tradycyjnych przycisków.

Zmywarka Amica DFM68C9EONViID – głośność

Urządzenie jest wyposażone w silnik SilentDrive 3.0. Jest to inteligentny silnik, który dzięki płynnej regulacji obrotów dopasowuje ciśnienie wody do rodzaju programu. Zapewnia tym samym cichą pracę, także w przypadku programów krótkich. Ponadto wewnątrz urządzenia zastosowano specjalne maty wygłuszające, co sprawia, że poziom głośności zmywarki Amica wynosi zaledwie 42 dB.

Jeśli Twoja stara zmywarka nie działa i szukasz sprzętu, który godnie ją zastąpi, warto zwrócić uwagę na produkt marki Amica. Urządzenie rodzimej marki posiada wiele ciekawych funkcji oraz bogate wyposażenie, co znacznie usprawnia codzienne zmywanie i sprawia, że jest bardziej efektywne.

 

To może Cię zainteresować:

Zmywarka przecieka

Woda w zmywarce

 

Potrzebujesz fachowca? Zobacz: Naprawa zmywarek, Serwis AGD