Cenę usługi zobaczysz po wyborze terminu na stronie rezerwacji
Przejdź do systemu rezerwacji

Jaki może być koszt usługi?


Hydraulik - cennik

Koszt wizyty hydraulika najczęściej opiera się o koszt godzinowy lub ryczałtowy. Z której opcji skorzystasz, możesz zdecydować podczas procesu rezerwacji. Wybór terminu na stronie zwykle oznacza akceptację cennika godzinowego (dokładną cenę zobaczysz po wyborze terminu), natomiast prośba o kontakt fachowca umożliwia wstępną, ryczałtową wycenę telefoniczną. Ważne, że większość prostych usług hydraulicznych takich jak wymiana baterii, mieści się w jednej godzinie.

Elektryk - cennik

Cennik usługi elektryka, podobnie jak w przypadku usług hydraulicznych najczęściej opiera się o koszt godzinowy lub ryczałtowy. Również w tym przypadku o formie rozliczenia, możesz zdecydować w trakcie rezerwacji wizyty na stronie. Decyzja o wyborze jednego z terminów oznacza akceptację cennika godzinowego, natomiast prośba o kontakt fachowca umożliwia wstępną, ryczałtową wycenę telefoniczną. Większość usterek elektrycznych rozwiązujemy w ciągu jednej roboczogodziny.

Serwis AGD - cennik

Cena wizyty serwisu AGD, w tym naprawy pralek czy naprawy zmywarek, a także lodówek w przypadku rezerwacji terminu przez stronę oznacza stałą cenę za jedną wizytę (cena wyświetli się po wyborze terminu). Dzięki temu nie musisz obawiać się wielu możliwych scenariuszy. W drugim wariancie możesz poprosić fachowca o kontakt, wtedy wycena może opierać się o ryczałtowe wynagrodzenie za naprawę, wraz z częściami. Lwia część napraw następuje już przy pierwszej wizycie bez konieczności użycia części.

Ślusarz - cennik

Opłata za wizytę ślusarza jest zależna od charakteru problemu. Proste problemy rozwiązujemy w rozliczeniu godzinowym - wymiana zamka, klamki czy regulacja zawiasów. Pogotowie zamkowe i awaryjne otwieranie drzwi może już oznaczać wyższą kwotę zależną od trudności zadania - co zwykle okazuje się na miejscu. Po awaryjnym otwieraniu drzwi zwykle konieczna jest wymiana wkładki zamka, którą również wykonujemy od ręki na miejscu.

Serwis ekspresów - cennik

Naprawa ekspresów zwykle wyceniana jest indywidualnie w oparciu o stwierdzone problemy. Urządzenie zwykle zabierane jest do naszego warsztatu, gdzie następuje pełna diagnoza, telefoniczna akceptacja kosztów, a następnie zamówienie części i ich wymiana na nowe. Posiadamy dostęp do oryginalnych części zamiennych producenta, a także tańszych zamienników. Na części i naprawę udzielana jest gwarancja.

Udrażnianie rur - cennik

Pogotowie kanalizacyjne, którego główną bronią jest zwykle spirala elektryczna, a w poważniejszych przypadkach - urządzenie ciśnieniowe z odpowiednią dyszą czyszczącą. Obsługiwane często przez dwie osoby. Usługa wyceniana jest najczęściej na miejscu, lecz przybliżone szacunki uzyskasz telefonicznie. Przepychanie rur, gdy w grę wchodzi zatkana toaleta lub zlew kończy się zwykle sukcesem w ciągu jednej godziny pracy na miejscu.