language flag
Telefon serwis 24/7
8-16
Ikona rozwijania nawigacji Rezerwuj
złota rączka

Wieszanie tablic i obrazów

Zdjęcia i grafiki na ścianach nie tylko ocieplają wnętrze, ale również są w stanie powiedzieć wiele o właścicielach i personalizują mieszkanie. Oferujemy wieszanie tablic i obrazów we Wrocławiu, Krakowie, Warszawie, Poznaniu i Katowicach. Jeśli interesuje Cię wieszanie tablic i obrazów w Warszawie, Łodzi, Bydgoszczy lub Lublinie, także możesz liczyć na naszego fachowca. Pan złota rączka wiesza również kwietniki, uchwyty TV, lustra, karnisze oraz wiele innych przedmiotów, które wymagają wiercenia lub pracy na wysokości. Posiadamy dobre wiertarki i młoty udarowe, co sprawia, że prace przebiegają sprawnie i bezproblemowo.

Składanie mebli

Chcesz przeprowadzić niewielką metamorfozę mieszkania? Bez wątpienia pomoże w tym Tobie nowy mebel – mała szafka nocna, toaletka, stolik czy biurko. Oferujemy składanie mebli o małych gabarytach według instrukcji producenta. Posiadamy jasny cennik usług, który jest dostępny na naszej stronie. Dojazd do klienta jest wliczony w cenę usługi.

Drobne naprawy

Wykonujemy drobne naprawy. Nasz pan złota rączka zajmie się wymianą klamek, wymianą progów oraz wykona inne drobne naprawy. Jeśli jesteś osobą starszą lub szukasz fachowca dla rodziców, skorzystaj z oferty złota rączka dla seniora, bez problemu poradzimy sobie ze wszystkimi drobnymi naprawami w domu i przystosujemy przestrzeń do potrzeb osób starszych. Oferujemy jasny cennik usług i szybkie terminy wizyt.

Wymiana zamków i wkładek

W trosce o Twoje bezpieczeństwo, oferujemy usługę wymiana zamków i wkładek. Wymieniamy zamki, okucia, wkładki i klamki zarówno w drzwiach wewnętrznych, jak i zewnętrznych.

Regulacja okien

Cyklicznie przeprowadzana regulacja okien wydłuża ich żywotność. W przypadku, gdy Twoje okno jest nieszczelne, występują problemy z jego otwieraniem lub sterowaniem klamką, warto, aby wyregulował je pan złota rączka.

Szukasz fachowca?

Zadzwoń do nas!

Umówienie wizyty trwa 2 minuty
Błyskawicznie Punktualni
8:00-16:00 w dni robocze
Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem. Informacje takie jak telefon i adres podasz w zamówieniu.