language flag
Telefon serwis 24/7
8-16
Ikona rozwijania nawigacji Rezerwuj
pomiary elektryczne Lublin

Elektryk usterka.pl

Znalezienie dobrego elektryka nie jest łatwym zadaniem. W przypadku, gdy szukasz sprawdzonego i niezawodnego specjalisty, skorzystaj z naszej platformy do zamawiania fachowców online. Elektryk usterka.pl gwarantuje najwyższą jakość wykonanej usługi oraz krótki czas oczekiwania na wizytę. Poniżej prezentujemy przykładowe usługi, które możesz zarezerwować za pośrednictwem naszego formularza.

Pomoc w naprawie lamp w Twoim domu

Remontujesz mieszkanie lub chcesz odświeżyć wnętrze? Z pewnością będzie potrzebny także montaż i wymiana lamp. Szybko i sprawnie wykonamy montaż lamp LED, montaż lamp rastrowych i montaż lamp na szynie. Jeśli jest wymagana wymiana lamp na bardzo dużej wysokości, również możesz liczyć na pomoc elektryków usterka.pl. Posiadamy drabiny w różnych wysokościach, które umożliwiają nam montaż lamp na wysokości ponad 6 metrów.

Montujemy nowe płyty indukcyjne

Kupiłeś płytę indukcyjną? Aby nie utracić gwarancji na urządzenie, pozostaw podłączenie płyty indukcyjnej profesjonalistom. Elektryk usterka.pl podłącza sprzęt zgodnie z zaleceniami producenta. Po montażu nasi fachowcy podpisują się odpowiednimi uprawnieniami na gwarancji urządzenia. Oferujemy podłączanie płyt indukcyjnych w całej Polsce.

Jeśli planujesz remont…

Stara i niesprawna instalacja elektryczna grozi nie tylko porażeniem prądem, ale również pożarem. Wykonujesz remont mieszkania i zależy Ci na zwiększeniu swojego bezpieczeństwa? Wymiana rozdzielni jest obowiązkowym punktem na liście prac. Jeśli interesuje Cię wymiana rozdzielni, umów w kilka chwil wizytę naszego fachowca. Być może elektryk usterka.pl dokona napraw w Twoim domu jeszcze dzisiaj. Oferujemy przejrzysty cennik usług, a dojazd jest wliczony w cenę usługi.

Elektryk 24h

W Twoim domu nie ma prądu lub skrzy w rozdzielni? Pilnie potrzebujesz pomocy elektryka? Oferujemy błyskawiczne pogotowie elektryczne w wielu miastach na terenie całego kraju. 7 na 10 zleceń otrzymuje termin na ten sam dzień. Każdy elektryk usterka.pl posiada uprawnienia SEP kategorii E i D oraz dysponuje profesjonalnym sprzętem, dzięki czemu szybko wykrywa przyczynę awarii i równie sprawnie usuwa zaistniały problem.

 

Szukasz fachowca?

Zadzwoń do nas!

Umówienie wizyty trwa 2 minuty
Błyskawicznie Punktualni
8:00-16:00 w dni robocze
Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem. Informacje takie jak telefon i adres podasz w zamówieniu.