language flag
Telefon serwis 24/7
8-16
Ikona rozwijania nawigacji Rezerwuj
hydraulik

Naprawa bojlerów

Twój bojler nie grzeje wody? Pilnie potrzebna jest naprawa bojlerów? Nie martw się, jesteś w dobrych rękach. Nasi hydraulicy posiadają wieloletnie doświadczenie w naprawie bolerów, dzięki czemu szybko i sprawnie są w stanie usunąć każdą awarię urządzenia. Oferujemy błyskawiczne terminy wizyt. Już dziś zarezerwuj swój termin, wypełniając nasz formularz zgłoszeniowy.

Montaż kabin prysznicowych

Remontujesz łazienkę? Zdecydowanie bardziej od leżenia w wannie preferujesz szybki prysznic? Jedną z oferowanych przez nas usług jest wymiana i montaż kabin prysznicowych. Oferujemy szybkie terminy oraz przejrzysty cennik usług.

Wymiana i montaż toalet

W przypadku, gdy przeprowadzasz remont łazienki i interesuje Cię wymiana i montaż toalet, umów wizytę hydraulika usterka.pl. Oferujemy profesjonalny biały montaż, dzięki czemu nowa toaleta posłuży Tobie przez wiele lat. Zwracamy szczególną uwagę na estetyczne wykończenie oraz pozostawiamy po sobie porządek. W razie potrzeby wyjeżdżamy także na zakupy.

Cieknąca spłuczka

Awaria spłuczki jest najczęściej związana ze zużyciem uszczelki lub przycięciem pływaka. Jeśli Twoja spłuczka cieknie, umów wizytę specjalisty usterka.pl. W przypadku, gdy naprawa spłuczek okaże się niemożliwa, szybko i profesjonalnie dokonamy jej wymiany. Wymiana i naprawa spłuczek jest przeprowadzana wyłącznie przez doświadczonych i wykwalikowanych hydraulików, dzięki czemu możesz liczyć na najwyższą jakość świadczonych usług.

Pogotowie hydrauliczne

Cieknący syfon lub wyciek z instalacji wodnej to tylko nieliczne awarie, które wymagają szybkiej interwencji. Jeśli pilnie potrzebujesz hydraulika, z pewnością pomoże Tobie nasze pogotowie hydrauliczne. W celu szybkiego umówienia wizyty, wypełnij nasz formularz online. 7 na 10 zleceń otrzymuje termin na ten sam dzień. Ogromna wiedza naszych fachowców sprawia, że szybko diagnozują przyczynę problemu i bezproblemowo usuwają każdą usterkę.

Instalacje wodne

Jeśli planujesz remont mieszkania, skorzystaj z usług hydraulika usterka.pl. Tworzymy nowe instalacje wodne oraz modernizujemy już istniejące. Wybierz dogodny termin wizyty naszego fachowca, wypełniając formularz online dostępny na naszej stronie. Jako jedna z nielicznych firm oferujemy przejrzysty cennik usług.

Wymiana grzejników

Jednym z ważnych etapów prac jest wymiana i montaż grzejników. Jeśli zależy Tobie na sprawdzonym specjaliście z doświadczaniem, wybierz naszą usługę. Zapewniamy błyskawiczne terminy wizyt, a większość zlecanych nam prac jest realizowanych w tym samym dniu.

Montaż baterii

Twój kran cieknie lub chcesz wymienić go na bardziej funkcjonalny model? Jedną z oferowanych przez nas usług jest wymiana i montaż kranów dowolnych producentów. Wymieniamy baterie wannowe, prysznicowe, umywalkowe i zlewozmywakowe, a także kraniki zewnętrzne na ogrodach i zawory wody.

 

Szukasz fachowca?

Zadzwoń do nas!

Umówienie wizyty trwa 2 minuty
Błyskawicznie Punktualni
8:00-16:00 w dni robocze
Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem. Informacje takie jak telefon i adres podasz w zamówieniu.