Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
Elektryk

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą na stanowisku Elektryk (rejon Białegostoku i okolice w województwie Podlaskie), skorzystaj z odpowiedniego formularza: dla osób fizycznych.

Popyt na usługi elektryczne w Białymstoku jest naprawdę duży, o czym przekonujemy się każdego dnia, otrzymując zapytania od klientów. Szukasz stałej lub dorywczej pracy jako elektryk? Ukończyłeś minimum szkołę średnią o profilu technicznym (elektryk, elektronik, automatyk)? A może masz uprawnienia SEP do 1kW? Zatem mamy dla Ciebie doskonałą ofertę! Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Elektryk (Białystok i okolice)

Elektryk – zakres obowiązków

W związku z tym, że oferujemy naszym klientom szeroki zakres usług elektrycznych, do Twoich zadań należeć będzie między innymi tworzenie i modernizacja instalacji, usuwanie awarii elektrycznych, diagnoza przerwanych obwodów elektrycznych, podłączanie płyt indukcyjnych, okresowe pomiary instalacji elektrycznej, naprawa bojlerów czy montaż lamp. Specjalizujesz się w konkretnej dziedzinie i interesuje Cię praca jako monter instalacji elektrycznych? Również aplikuj do nas i pomożemy zapewnić Ci zlecenia na tego rodzaju usługi.
Poniżej znajdziesz dodatkowe informacje na temat oferowanych przez nas form zatrudnienia.

Elektryk Białystok – praca dorywcza

Szukasz dodatkowego, dobrze płatnego zajęcia? Masz ograniczony czas ze względu na studia lub stałą pracę? Ten model współpracy jest dla Ciebie! To Ty ustalasz swoją dostępność, a my pozyskujemy zlecenia, uzupełniając Twój grafik wizytami. Zmienił się Twój plan zajęć lub wykonujesz pracę zmianową? Na bieżąco możesz ustalać dni tygodnia oraz pory dnia, dotyczące Twojej dyspozycyjności. Nie musisz martwić się kontaktem z klientem, obsługą reklamacyjną, wyceną oraz innymi kwestiami. Do Twoich zadań należy wyłącznie punktualne pojawienie się w wyznaczonym miejscu i wykonanie zleconej usługi. Możesz liczyć na wynagrodzenie za przepracowane godziny, przejechane kilometry i wyjazd po niezbędne zakupy. Na najlepszych pracowników czekają również comiesięczne premie, dlatego Twoje zaangażowanie, punktualność oraz doświadczenie nie pozostaną niezauważone!

Zależy nam na stałym rozwoju firmy i dostarczaniu klientom rozwiązań najwyższej jakości, dlatego doszkolimy Cię i w miarę potrzeby również doposażymy. Nasi pracownicy otrzymują ubranie firmowe, środki ochrony, terminal i pieczątkę. Chcesz uzyskać nowe uprawnienia? Wesprzemy Cię finansowo, abyś mógł jeszcze lepiej wykonywać swoje obowiązki!

Elektryk Białystok– praca na etat w usterka.pl

Szukasz stabilizacji i Twoim priorytetem jest zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, zlecenie lub B2B? Oferujemy również ten rodzaj współpracy. Otrzymasz solidną podstawę oraz możliwość dorobienia w postaci nadgodzin. Dbamy i zdrowie naszych pracowników, dlatego zapewniamy dostęp do prywatnej opieki medycznej. W ramach stałej współpracy możesz liczyć na rozwój oraz otrzymasz realną szansę awansu.
Chcesz złożyć kandydaturę na stanowisko elektryk (rejon Białystok i okolice)? Wypełnij odpowiedni formularz dla osób fizycznych. W przypadku zainteresowania, z pewnością skontaktujemy się z Tobą!