language flag
Telefon serwis 24/7
8-16
Ikona rozwijania nawigacji Rezerwuj
serwis agd

Naprawa sprzętu łazienkowego

Twoja pralka nie odprowadza wody lub głośno pracuje? Pilnie jest potrzebna naprawa pralek w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Katowicach, Gdańsku, Bydgoszczy, Łodzi, Lublinie lub Katowicach? Świetnie się składa. Oferujemy fachowy i szybki serwis pralek. Serwisanci usterka.pl posiadają przy sobie wiele części zamiennych, dzięki czemu są w stanie usnąć większość awarii od ręki. Naprawiamy pralki wszystkich wiodących producentów – między innymi Electrolux, Whirlpool, Amica, Beko, Bosch i Samsung.

Montaż i wymiana piekarników

Jeśli Twój piekarnik nie nagrzewa się, nie czekaj, aż urządzenie odmówi zupełnie współpracy i skorzystaj z usług naszego fachowca. Serwisanci usterka.pl posiadają ogromne doświadczenie oraz wiedzę, dzięki czemu naprawa piekarników nie stanowi dla nich większego problemu. Naprawiamy urządzenia wszystkich producentów. Organizujesz ważną imprezę i nie możesz czekać kilka dni na wizytę fachowca? Potrzebna jest szybka naprawa piekarników w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Katowicach, Bydgoszczy lub Gdańsku? Nie martw się! Wybierając serwis piekarników usterka.pl możesz mieć pewność, ze nasz specjalista odwiedzi Ciebie dziś lub jutro.

Zmywarki nie mają przed nami tajemnic

Jeśli interesuje Cię szybka naprawa zmywarek, skorzystaj z usług naszych serwisantów. Fachowcy usterka.pl posiadają przy sobie wiele części zamiennych, co umożliwia błyskawiczne usunięcie problemu. Ponad 80% napraw dokonujemy w ciągu jednej godziny. Wybierz nasz fachowy serwis zmywarek we Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie lub Gdańsku. Ponadto dojeżdżamy do klientów z Warszawy, Lublina, Łodzi, Katowic i wielu innych miast oraz ich okolic. Już dziś umów termin wizyty, wypełniając nasz formularz zgłoszeniowy.

Profesjonalna pomoc w remoncie kuchni

Twój okap nie działa? Nie zwlekaj i już dziś zarezerwuj wizytę fachowca. Słaba wentylacja, a przez to osadzający się na meblach i przedmiotach tłuszcz i kurz to idealne środowisko dla groźnych bakterii, pleśni, grzybów oraz drobnoustrojów. Dzięki ogromnemu doświadczeniu naszych serwisantów naprawa okapów w Lublinie czy w Bydgoszczy przebiega szybko oraz bezproblemowo.

Twój sąsiedzki serwis AGD, który działa w weekendy – sobota i niedziela oraz oczywiście przez cały tydzień roboczy. Zwykle świadczymy swoje usługi również w święta. Gwarantujemy Tobie jasny cennik, szybkie terminy i rezerwację przez Internet.

 

 

Szukasz fachowca?

Zadzwoń do nas!

Umówienie wizyty trwa 2 minuty
Błyskawicznie Punktualni
8:00-16:00 w dni robocze
Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem. Informacje takie jak telefon i adres podasz w zamówieniu.