pomiary elektryczne Lublin

Sprawdzony Elektryk z Gorzowa Wielkopolskiego

  Remontujesz mieszkanie i potrzebujesz sprawdzonego wykonawcy instalacji elektrycznych? Interesują Cię usługi takie jak montaż gniazd i włączników oświetlenia?  Oferujemy pełen zakres usług elektrycznych, gwarantujemy trwałość i bezpieczeństwo przeprowadzonych przez nas prac. Sam wyznaczasz termin wizyty – nawet dziś lub jutro, od początku znasz przejrzysty cennik usług – nic Cię nie zaskoczy. Elektryk Gorzów Wielkopolski cieszący się najlepszymi opiniami w popularnych wyszukiwarkach. 

  Planujesz remont całej instalacji elektrycznej domu? A może poszukujesz kogoś kto pomoże Ci w drobnych naprawach przy sprzęcie RTV i AGD? Nie zastanawiaj się dłużej, bo naprawy na własną rękę często kończą się tragicznie. Elektryk Gorzów Wielkopolski to najpewniejszy mozliwy wybór. Posiadamy wszystki zezwolenia i certyfikaty. Profesjonalne narzędzi, sprzęt oraz specjaliści. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Umów się na wizytę z elektryk Gorzów Wielkopolski już dzisiaj!

  Pytania i odpowiedzi

  Tak, wykonujemy zakupy na życzenie klientów. Taka usługa przy elementach niskogabarytowych do 5 km od miejsca usługi to koszt 59 zł. Gdy trzeba zamawiać części, usługa zakupów jest bezpłatna, lecz płatna jest kolejna wizyta.
  Tak, na wszystkie usługi udzielana jest gwarancja, ponadto na wszelki materiał obowiązuje gwarancja producenta. Szczegóły znajdziesz w regulaminie.
  Zwykle dojazd jest w cenie usługi. Jeśli nie posiadamy terminów z bezpłatnym dojazdem, zobaczysz koszt dojazdu podczas zamawiania usługi.
  Zwykle jest to ten sam lub kolejny dzień. Aby sprawdzić szczegóły, skorzystaj z formularza rezerwacji. Zobaczysz dostępne terminy.

  Elektryk - cennik

  Elektryk posiada cennik zależny od specjalizacji, miasta, charakteru problemu i koniecznych części. Wybierz termin wizyty lub zamów kontakt z fachowcem za pomocą formularza rezerwacji.

  Cennik elektryka w Gorzowie Wielkopolskim

  Nazwa usługiCena od
  Montaż i wymiana wyłączników 129 zł
  Montaż i wymiana gniazdek 129 zł
  Wymiana bezpieczników 129 zł
  Montaż i wymiana lamp 129 zł
  Pomiary elektryczne 299 zł
  Instalacja domofonów 129 zł
  Podłączanie płyt indukcyjnych 129 zł
  Pogotowie elektryczne 129 zł
  Wymiana tablicy rozdzielczej (do 24 modułów) 599 zł
  Przesunięcie gniazdka (do 1m) 178 zł
  Usuwanie awarii elektrycznych 129 zł
  Ceny usług uwzględniają sytuację, gdy: części czekają na miejscu, bez przeróbek instalacji, usługa trwa do godziny. Dla stałych klientów obowiązuje 20% rabatu od ceny.

  Miasto Gorzów Wielkopolski