Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
Elektryk

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą na stanowisku Elektryk (rejon Krakowa i okolice w województwie Małopolskie), skorzystaj z odpowiedniego formularza: dla osób fizycznych.

Usługi elektryczne cieszą się dużym zainteresowaniem na krakowskim rynku. Liczba fachowców w Krakowie jest naprawdę duża, na samej stronie OLX można znaleźć ponad 60 ofert elektryków. Ukończyłeś szkołę średnią o profilu elektryk, elektronik, automatyk? Jeśli chcesz zmienić pracę na lepszą lub uzyskać więcej zleceń, może Cię zainteresować nasza oferta pracy! W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy obecnie pracowników na stanowisko:

Elektryk (Kraków i okolice)

Elektryk – zakres obowiązków

Do Twoich zadań należeć będzie między innymi wymiana rozdzielni, tworzenie instalacji i modernizacja już istniejących, podłączanie eRBetki czy mufowanie przewodów elektrycznych. Nie musisz być mistrzem we wszystkim specjalizacjach, szukamy także fachowców, którzy chcą realizować się w wąskiej dziedzinie i zajmują się na przykład instalacją i naprawą systemów alarmowych.

Oferujemy różne modele współpracy, z pewnością znajdziesz dla siebie poniżej najlepsze rozwiązanie.

Elektryk w Krakowie – praca dorywcza

Szukasz dorywczej pracy, ponieważ masz stałe zatrudnienie lub studiujesz? Ten model współpracy został stworzony z myślą o Tobie! Wystarczy, że określisz swoją dyspozycyjność i zasięg działania, a my na tej podstawie zapełnimy Twój grafik zleceniami z najbliższej okolicy. Na bieżąco możesz aktualizować swoją dostępność, na przykład wraz ze zmieniającym się planem zajęć. Współpracując z nami nie musisz martwić się o kontakt z klientami, formalności i płatności. W czasie, gdy Ty wykonujesz usługi, my zdobywamy dla Ciebie kolejne zlecenia, obsługujemy reklamacje i wykonujemy wiele innych zadań, którymi musiałbyś zajmować się, prowadząc własną firmę. Zależy nam na tym, żebyś działał jak profesjonalista, dlatego otrzymujesz do nas na początku współpracy odzież firmową, środki ochrony, terminal oraz pieczątkę. Jeśli naprawa wymaga wymiany części, zamawiasz ją w naszym systemie i możesz być pewny, że będzie ona czekać na Ciebie przed kolejną wizytą.

Pomagamy naszym pracownikom osiągnąć niezbędne kwalifikacje i uczestniczyć w ciekawych szkoleniach. Wesprzemy Cię finansowo, abyś mógł rozwijać się w swojej pracy! Możesz liczyć też na wsparcie techniczne kolegów z całej Polski w przypadku trudnych awarii. W ramach współpracy otrzymujesz wynagrodzenie za każde zlecenie i przejechane kilometry. Oprócz tego możesz liczyć na comiesięczne premie za punktualność, doświadczenie, wyniki oraz oceny klientów, które są wystawiane po każdej wizycie.

Elektronik w Krakowie – praca na etat w usterka.pl

Nie szukasz pracy dorywczej i nie prowadzisz działalności? W tym modelu współpracy zapewniamy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, zlecenie lub B2B. W niektórych miastach udostępniamy pracownikom etatowym samochód służbowy Peugeot Partner.

Chcesz aplikować na stanowisko elektryk (rejon Kraków i okolice)? Wypełnij odpowiedni formularz dla osób fizycznych. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.