Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
Elektryk

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą na stanowisku Elektryk (rejon Lublina i okolice w województwie Lubelskie), skorzystaj z odpowiedniego formularza: dla osób fizycznych.

Jesteś absolwentem szkoły o profilu technik elektryk lub studiów na kierunkach elektrotechnika, energetyka lub automatyka i robotyka? A może ukończyłeś kurs SEP G1? Cechuje Cię dokładność i z zaangażowaniem podchodzisz do zleconych zadań? Dołącz zatem do zespołu usterka.pl! Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Elektryk (Lublin i okolice)

Elektryk – zakres obowiązków

Oferujemy wiele usług elektrycznych, dlatego współpracując z nami będziesz wykonywać między innymi: tworzenie i modernizacja instalacji mieszkaniowych, pomiary elektryczne, naprawa bojlerów czy diagnoza przerwanych obwodów elektrycznych. To Ty decydujesz, w jakiej dziedzinie elektryki chcesz się realizować. Jeśli Twoją mocną stroną jest instalacja i naprawa systemów alarmowych oraz domofonów, możemy zapewniać Ci zlecenia na tego rodzaju usługi.
Oferujemy dwie formy zatrudnienia. Poniżej przedstawiamy więcej informacji na ten temat i z pewnością wybierzesz dla siebie najbardziej dogodną opcję współpracy.

Elektryk Lublin – praca dorywcza

Pracujesz na etat, jednak masz sporo wolnego czasu po pracy, który z przyjemnością przeznaczysz na dochodowe zajęcie? A może studiujesz i zależy Ci na zdobyciu doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie? Praca dorywcza w usterka.pl będzie zatem najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie. Wystarczy, że określisz swoją dyspozycyjność, a my zapewniamy Twój grafik zleceniami. Otrzymasz wynagrodzenie za każdą przepracowaną godzinę, przejechane kilometry oraz ewentualny wyjazd na zakupy po niezbędne materiały. Zajmujemy się również wszelkimi formalnościami, dlatego do Twoich zadań należy wyłącznie wykonanie usługi. Cenimy sobie kulturę osobistą oraz punktualność, dlatego na najlepszych pracowników czekają comiesięczne premie. Zapewniamy również ubranie firmowe, środki ochrony, terminal i pieczątkę. Doposażymy Cię również w brakujące narzędzia, tak, abyś mógł wykonywać swoją pracę na najwyższym poziomie.

Elektryk Lublin – praca na etat w usterka.pl

Zależy Ci na stabilnym zatrudnieniu na podstawie umowy o pracę, zlecenie lub B2B? Decydując się na ten model pracy otrzymujesz solidną podstawę oraz możliwość dorobienia w postaci nadgodzin. Zapewniamy również możliwość rozwoju oraz realnego awansu. Dodatkowo możesz liczyć na prywatne ubezpieczenie medyczne Luxmed.
Chcesz aplikować na stanowisko elektryk (rejon Lublin i okolice)? Wypełnij odpowiedni formularz dla osób fizycznych. Zastrzegamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.