Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
Elektryk

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą na stanowisku Elektryk (rejon Opola i okolice w województwie Opolskie), skorzystaj z odpowiedniego formularza: dla osób fizycznych.

Ukończyłeś szkołę o profilu technicznym (elektryk, elektronik, automatyk)? A może masz uprawnienia SEP do 1kW? Chcesz zdobywać doświadczenie w renomowanej, stale rozwijającej się firmie? Być może szukamy właśnie Ciebie! Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Elektryk (Opole i okolice)

Elektryk – zakres obowiązków

Oferujemy wiele usług elektrycznych, dlatego do Twoich obowiązków należałoby między innymi:

  • Tworzenie i modernizacja instalacji
  • Wymiana starych rozdzielni
  • Diagnoza przerwanych obwodów elektrycznych
  • Montaż lamp
  • Naprawa bojlerów elektrycznych

oraz wiele innych zadań. Jeśli do tej pory pracowałeś jako monter systemów alarmowych i domofonów, możemy zapewniać Ci zlecenia tylko z tej dziedziny. Oferujemy różne formy współpracy. Poniżej znajdziesz więcej informacji na ten temat i z pewnością wybierzesz dla siebie najbardziej dogodny model zatrudnienia.

Elektryk Opole – praca dorywcza

Masz stałą pracę i szukasz dodatkowego zajęcia? A może studiujesz i chce połączyć naukę z pracą oraz zdobyć cenne doświadczenie zawodowe? Ten model współpracy jest dla Ciebie! To Ty ustalasz dni tygodnia oraz godziny swojej dyspozycyjności, a my zapełniamy Twój grafik zleceniami w okolicy. Ponadto przejmujemy wszelkie formalności. Do Twoich zadań należy wyłącznie punktualne pojawienie się u klienta i wykonanie usługi. Zostaniesz wynagrodzony z każdą przepracowaną godzinę, przejechane kilometry oraz wyjazdy na zakupy. Możesz liczyć również na comiesięczne premie punktualność, wyniki oraz oceny klientów wystawiane po wizycie. Chcemy, abyś godnie reprezentował firmę, dlatego zadbamy o Twoje doposażenie w niezbędne narzędzia. Otrzymasz również odzież firmową, środki ochrony, terminal i pieczątkę. Jeśli drzemie w Tobie głód nauki, chętnie Cię doszkolimy i wesprzemy Twój rozwój!

Elektryk Opole – praca na etat w usterka.pl

Szukasz stabilnego zatrudnienia na podstawie umowy o pracę, zlecenie lub B2B? Pracuj na etat w usterka.pl! Otrzymasz atrakcyjną podstawę oraz możliwość dorobienia w postaci nadgodzin. Zapewniamy także prywatne ubezpieczenie medyczne. W ramach współpracy możesz liczyć na dalszy rozwój oraz awans.

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą na stanowisku Elektryk (rejon Opola i okolice w województwie Opolskie), skorzystaj z odpowiedniego formularza: dla osób fizycznych. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.