Według prawa budowlanego pomiary elektryczne należy wykonywać minimum raz na 5 lat. Jeśli jednak instalacja jest założona w warunkach szkodliwych, okresowe pomiary elektryczne należy przeprowadzać raz do roku.

Oczywiście prace powinien wykonywać wyłącznie elektryk z uprawnieniami SEP. Na rynku oferuje swoje usługi wielu samozwańczych specjalistów, dlatego jeśli nie chcesz tracić czasu i pragniesz umówić wizytę sprawdzonego, dobrego elektryka, skorzystaj z naszej oferty. Zatrudniamy sieć elektryków z doświadczeniem i odpowiednimi kwalifikacjami, dzięki czemu zapewniamy naszym klientom najwyższą jakość świadczonych usług oraz maksimum bezpieczeństwa.

Pomiary elektryczne – oferta

Przeprowadzając pomiary elektryczne, nasi fachowcy posiadają przy sobie odpowiednie mierniki. Pozwalają one sprawdzić, czy w gnieździe występuje różnica potencjałów, a więc czy jest napięcie. Jest to naprawdę bardzo ważne zadanie, dlatego przy wyborze fachowca nie kierujmy się jedynie finansami. Tani pracownik nie zawsze jest tym najlepszym, a przecież chodzi o nasze bezpieczeństwo. Prawidłowo wykonane pomiary dają nam gwarancję, ze cala instalacja działa bez zarzutu. Jeśli zamówiony „specjalista” nie przyłoży się do tego zadania i stwierdzi, że wszystko jest w porządku, może mieć to naprawdę poważne konsekwencje. Nikt z nas z pewnością nie chciałby skuwać nowych płytek w kuchni lub w łazience z powodu konieczności naprawy instalacji.

Jakie pomiary elektryczne wykonujemy? Pomiar rezystencji izolacji, pomiar wyłączników RCD „różnicówek”, pomiar ciągłości połączeń przewodów ochronnych i wyrównawczych, pomiar impedancji pętli zwarcia i pomiar rezystencji uziemienia. Brzmi tajemniczo? Nie dla naszych fachowców, którzy posiadają ogromną wiedzę oraz doświadczenie!

Pomiary elektryczne – cennik

Nasz cennik usług pozwala w pełni kontrolować cenę usługi. Jest on dostępny na naszej stronie. 90% wszystkich prac wykonujemy właśnie w ciągu jednej godziny. Świadczymy usługi we wszystkich województwach i jesteśmy obecni w większości dużych miast, takich jak Wrocław, Warszawa, Łódź, Gdańsk, Kraków, Bydgoszcz, Szczecin, Poznań, Lublin, Olsztyn, Białystok, Bielsko-Biała, Kielce, Katowice, Rzeszów czy Opole. Jeśli chcesz umówić usługę, wypełnij nasz formularz online. Pojawimy się u Ciebie tak szybko, jak to możliwe.

 

Pomiary elektryczne - cennik

Cennik zależny od dokładnego zakresu prac, miasta, charakteru problemu i koniecznych części. Wybierz termin wizyty lub zamów kontakt z fachowcem za pomocą formularza rezerwacji.

Województwo Podkarpackie

Województwo Podlaskie

Województwo Warmińsko-mazurskie

Województwo Zachodniopomorskie

Województwo Świętokrzyskie

Szukasz fachowca?

Zadzwoń do nas!

Umówienie wizyty trwa 2 minuty
Dojazd gratis Punktualni
8:00-16:00 w dni robocze
Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem.