Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
Elektryk

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą na stanowisku Elektryk (rejon Warszawy i okolice w województwie Mazowieckie), skorzystaj z odpowiedniego formularza: dla osób fizycznych.

Średnie miesięczne wynagrodzenie brutto elektryka wynosi od 4350 do 5160 złotych. Nie bez znaczenia jest miasto, w którym pracuje dany fachowiec oraz staż pracy. Na najlepsze zarobki można liczyć w dużych aglomeracjach, w których zapotrzebowanie na usługi elektryczne jest bardzo duże. Pasjonuje Cię elektronika lub automatyka? Ukończyłeś minimum szkołę średnią o profilu technicznym (elektryk, elektronik, automatyk)? A może masz uprawnienia SEP do 1kW? Być może zainteresuje Cię nasza oferta! Ze względu na dynamiczny rozwój naszej firmy, poszukujemy obecnie pracowników na stanowisko:

Elektryk (Warszawa i okolice)

Elektryk – zakres obowiązków

Zapewniamy naszym klientom szeroki zakres usług elektrycznych. Do Twoich zadań należeć będzie między innymi wymiana starych rozdzielni, tworzenie i modernizacja instalacji, diagnoza przerwanych obwodów elektrycznych czy krosowanie przewodów sieciowych. To Ty decydujesz, w jakiej dziedzinie elektryki chcesz się realizować, współpracując z nami. Jeśli Twoją mocną stroną jest wymiana instalacji, możemy zapewniać Ci zlecenia na tego rodzaju usługi.

Oferujemy różne formy zatrudnienia. Poniżej znajdziesz więcej informacji na ten temat i z pewnością wybierzesz dla siebie najbardziej dogodną opcję współpracy.

Elektryk w Warszawie – praca dorywcza

Masz stałą pracę i szukasz dodatkowego zajęcia? Studiujesz i chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie w renomowanej i uznanej marce? Ten model współpracy jest dla Ciebie! Ustalasz swoją dyspozycyjność, a my zapewniamy Twój wolny czas zleceniami z Twojej okolicy. Na bieżąco możesz zmieniać godziny i pory dnia swojej dyspozycyjności. Do Twoich zadań należy wyłącznie punktualne pojawienie się u klienta i wykonanie usługi. My w tym czasie zdobywamy dla Ciebie kolejne zlecenia, wykonujemy wyceny, zamawiamy niezbędne części i zajmujemy się kontaktem z klientem. Otrzymujesz od nas ubranie firmowe, środki ochrony, terminal i pieczątkę. Chcesz uzyskać uprawnienia SEP? Wesprzemy Cię finansowo, abyś mógł jeszcze lepiej wykonywać swoje obowiązki!

Możesz również liczyć na wsparcie techniczne kolegów z całej Polski, pracujących w naszej firmie. W ramach współpracy otrzymujesz wynagrodzenie za każde zlecenie i przejechane kilometry. Dla najlepszych pracowników przewidziane są comiesięczne premie, dlatego Twoja punktualność, doświadczenie, wyniki oraz oceny klientów wystawiane po wizycie, mają realny wpływ na Twoje zarobki!

Elektryk w Warszawie – praca na etat w usterka.pl

Szukasz stabilnego zatrudnienia na podstawie umowy o pracę, zlecenie lub B2B? Oferujemy również ten rodzaj współpracy, a dodatkowo otrzymasz samochód służbowy Peugeot Partner, którym będziesz komfortowo dojeżdżać do naszych klientów.

Oferta na stanowisko elektryk (rejon Warszawa i okolice) wzbudziła Twoje zainteresowanie? Wypełnij odpowiedni formularz dla osób fizycznych. W przypadku zainteresowania, z pewnością skontaktujemy się z Tobą!