Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
Elektryk

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą na stanowisku Elektryk (rejon Wrocławia i okolice w województwie Dolnośląskie), skorzystaj z odpowiedniego formularza: dla osób fizycznych.

Elektryk to jeden z najbardziej pożądanych fachowców na rynku. Zwłaszcza w dużych miastach, takich jak Wrocław, gdzie zapotrzebowanie na usługi elektryczne jest ogromne. Chcesz mieć zawsze pełen grafik zleceń i pracować za atrakcyjne wynagrodzenie? Ukończyłeś szkołę o profilu technicznym (elektryk, elektronik, automatyk)? Masz uprawnienia SEP do 1kW? Zapoznaj się z naszą ofertą, być może zechcesz dołączyć do naszego zespołu.

Elektryk (Wrocław i okolice)

Elektryk – zakres obowiązków

Nasi klienci mogą między innymi skorzystać z takich usług, jak montaż i wymiana lamp, gniazd i wyłączników, podłączanie płyt grzewczych, wykonujemy pomiary i protokoły, usuwamy wszelkie awarie, proponując także pogotowie elektryczne w weekendy. Oferujemy szeroki zakres usług elektrycznych, dlatego masz możliwość wyboru specjalizacji, w której czujesz się najlepiej. Tworzenie i modernizacja instalacji to Twój konik? A może jesteś specjalistą w zakładaniu alarmów, domofonów i monitoringów? Zapewnimy Ci zlecenia w interesującej Cię specjalizacji.
Oferujemy dwie formy zatrudnienia. Poniżej znajdziesz więcej informacji na ten temat i z pewnością wybierzesz dla siebie najbardziej dogodną opcję współpracy.

Elektryk Wrocław – praca dorywcza

Szukasz dodatkowych zleceń, ponieważ masz już stałe zatrudnienie? A może studiujesz i chcesz rozwijać swoje umiejętności w renomowanej firmie? Ten model będzie dla ciebie najlepszą opcją! Na podstawie podanej przez Ciebie dyspozycyjności, zapewniamy Twój grafik zleceniami z Twojej okolicy. Masz możliwość zmiany dostępności swoich dni oraz godzin na bieżąco. Otrzymasz wynagrodzenie za każde zlecenie i przejechane kilometry, dlatego masz realny wpływ na wysokości swoich zarobków. Dla najlepszych pracowników przewidziane są comiesięczne premie, dlatego Twoja punktualność, doświadczenie, wyniki oraz oceny klientów po wizycie mają dla nas ogromne znaczenie! Nie musisz się martwić o kwestie formalne. To my dbamy o to, żeby Twój grafik nie świecił pustkami, wykonujemy wyceny, zajmujemy się zamawianiem części oraz podejmujemy kontakt z klientem. Zależy nam na profesjonalnym wizerunku, dlatego dołączając do grona zadowolonych pracowników usterka.pl, otrzymasz ubranie firmowe, terminal, pieczątkę oraz środki ochrony. Chcesz pogłębić swoją wiedzę i zdobyć kolejne uprawnienia? Widząc w Tobie potencjał, z przyjemnością wesprzemy Twój rozwój, finansując zdobycie kwalifikacji. Możesz liczyć także na pomoc techniczną kolegów z całej Polski, pracujących w naszej firmie.

Elektryk Wrocław – praca na etat w usterka.pl

Zależy Ci na stabilnym zatrudnieniu? Nie musisz pracować z nami jedynie dorywczo, ponieważ zatrudniamy również na podstawie umowy o pracę, zlecenie lub B2B. Otrzymasz także samochód służbowy Peugeot Partner, którym będziesz komfortowo dojeżdżać do naszych klientów. W trosce o zdrowie naszych pracowników, oferujemy prywatne ubezpieczenie Luxmed.

Chcesz aplikować na stanowisko elektryk (rejon Wrocław i okolice)? Wypełnij odpowiedni formularz dla osób fizycznych. Zastrzegamy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.