Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
hydraulik

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą na stanowisku Hydraulik (rejon Białegostoku i okolice w województwie Podlaskie), skorzystaj z odpowiedniego formularza: dla osób fizycznych.

Masz doświadczenie w pracy jako monter sieci i instalacji sanitarnych? Masz wieloletnie doświadczenie w pracy hydraulika, jednak masz problem z zapełnieniem grafiku zleceniami? Zatem mamy dla Ciebie ciekawą propozycję. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy obecnie pracowników na stanowisko:

Hydraulik (Białystok i okolice) – oferta pracy

Hydraulik – zakres obowiązków

Nasi klienci mogą liczyć na szeroki zakres prac hydraulicznych. Przeprowadzamy między innymi takie prace jak udrażnianie rur, odpowietrzanie grzejników, usuwanie awarii hydraulicznych czy wymiana bojlerów. Jeśli Twoją domeną jest biały montaż lub tworzenie i modernizacja instalacji wod-kan, możemy zapewniać Ci zlecenia tylko z tej dziedziny. Proponujemy elastyczne modele współpracy. Więcej informacji na ten temat znajdziesz poniżej.

Hydraulik Białystok – praca dorywcza

Masz stałą pracę, która przynosi Ci satysfakcję, jednak szukasz dodatkowych zleceń po godzinach? A może studiujesz i chcesz dorobić oraz zdobyć ciekawe doświadczenie zawodowe? Ten model współpracy jest odpowiedni dla Ciebie, ponieważ to Ty decydujesz, ile czasu chcesz przeznaczyć na pracę. Na postawie podanych przez Ciebie terminów i godzin dostępności, zapełnimy Twój grafik zleceniami. Otrzymujesz od nas pieniądze za każde zlecenie, przejechane kilometry oraz wyjazd po niezbędne do naprawy zakupy.
Oprócz podstawowego wynagrodzenia i kilometrówki na najlepszych pracowników czekają dodatkowe premie, między innymi za punktualność czy oceny klientów po odbytej wizycie. Nie musisz martwić się również żadnymi formalnościami i płatnościami, ponieważ te kwestie leżą po naszej stronie. Zależy nam, żebyś pracował jak profesjonalista, dlatego z wielką przyjemnością doposażymy Cię w ubranie służbowe, środki ostrożności, pieczątkę oraz terminal płatniczy.

Monter instalacji sanitarnych Białystok — praca na etat w usterka.pl

Zależy Ci na stabilnym zatrudnieniu na podstawie umowy o pracę, zlecenie lub B2B? Zatem ten wariant współpracy jest dedykowany Tobie. Zapewniamy solidną podstawę oraz możliwość dorobienia w formie nadgodzin. Oferujemy Ci możliwość zdobycia nowych kwalifikacji zawodowych oraz awansu. Otrzymasz od nas również dostęp do prywatnej opieki medycznej Luxmed.
Chcesz aplikować na stanowisko hydraulik (rejon Białystok i okolice)? Wypełnij odpowiedni formularz dla osób fizycznych.