Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
hydraulik

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą na stanowisku Hydraulik (rejon Krakowa i okolice w województwie Małopolskie), skorzystaj z odpowiedniego formularza: dla osób fizycznych.

Masz doświadczenie w pracy jako monter instalacji sanitarnych? Prace konserwacyjne w instalacjach wod-kan to Twoja specjalność? Być może jesteś osobą, której szukamy! W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy obecnie pracowników na stanowisko:

Hydraulik (Kraków i okolice) – oferty pracy

Hydraulik – zakres obowiązków

Zapewniamy naszym klientom szeroki zakres prac hydraulicznych. Przeprowadzamy między innymi zamrażanie rur, gwintowanie rur stalowych czy wymiana bojlerów. Jeśli Twoją domeną jest serwis spłuczek podtynkowych, możesz otrzymywać zlecenia tylko z tej dziedziny. Proponujemy elastyczne modele współpracy. Więcej informacji na ten temat znajdziesz poniżej.

Hydraulik Kraków – praca dorywcza

Masz już stałą pracę i chcesz zasilić domowy budżet dodatkową pracą? A może studiujesz i chcesz dorobić oraz zdobyć ciekawe doświadczenie zawodowe? Niewątpliwie ten wariant współpracy jest dla Ciebie, ponieważ ustalasz swoją dyspozycyjność oraz zasięg działania. Na postawie tych danych wypełniamy Twój grafik zleceniami z Twojej okolicy. Otrzymujesz od nas pieniądze za każde zlecenie i przejechane kilometry. Oczywiście to, ile zarobisz, jest uzależnione od poświęconego przez Ciebie czasu, a możliwości są nieograniczone! Ponadto nie musisz martwić się formalnościami i płatnościami, tego rodzaju kwestie leżą po naszej stronie. Twoim zadaniem jest wyłącznie punktualne pojawienie się u klienta i wykonanie umówionej usługi. Dbamy o profesjonalne podejście do klienta. W związku z tym otrzymasz od nas ubranie służbowe, środki ostrożności, pieczątkę oraz terminal płatniczy.

Zależy Ci na ciągłym rozwoju i zdobyciu nowych kwalifikacji? Wesprzemy finansowo zdobycie niezbędnych kursów, które sprawią, że będziesz jeszcze lepszym hydraulikiem. Współpracując z nami, możesz liczyć również na wsparcie ze strony kolegów po fachu z całej Polski. Oprócz podstawowego wynagrodzenia i kilometrówki na najlepszych pracowników czekają dodatkowe premie!

Monter instalacji sanitarnych Kraków — praca na etat w usterka.pl

Chcesz pracować na podstawie umowy o pracę, zlecenie lub B2B? Z pewnością zainteresuje Cię ten wariant współpracy. Zapewniamy nie tylko atrakcyjną podstawę, ale również możliwość dorobienia w formie nadgodzin. Naszym etatowym pracownikom udostępniamy samochód służbowy (nowy Peugeot Partner).

Chcesz aplikować na stanowisko hydraulik (rejon Kraków i okolice)? Wypełnij odpowiedni formularz dla osób fizycznych.