Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
hydraulik

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą na stanowisku Hydraulik (rejon Lublina i okolice w województwie Lubelskie), skorzystaj z odpowiedniego formularza: dla osób fizycznych.

Popyt na usługi hydrauliczne jest ogromny, a najlepiej opłacani fachowcy zarabiają nawet po kilkanaście tysięcy miesięcznie. Ukończyłeś szkołę na kierunku monter sieci, urządzeń i instalacji sanitarnych, monter sieci komunalnych lub technik inżynierii sanitarnej? A może odbyłeś kurs wyuczający i szukasz pracy jako hydraulik? Dokumentacja techniczna nie sprawia Ci najmniejszych problemów? Jesteś zatem w odpowiednim miejscu! W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Hydraulik – praca (Lublin i okolice)

Hydraulik – zakres obowiązków w pracy

Do Twoich obowiązków będzie należeć między innymi: biały montaż, usuwanie awarii hydraulicznych, wykonywanie bruzd i otworów przegrodach budowlanych czy montaż i odpowietrzanie kaloryferów. Jeśli Twoją domeną jest podłączanie urządzeń sanitarnych lub wykonywanie przyłączy wodociągowych, kanalizacyjnych i gazowych, możesz otrzymywać zlecenia tylko z tej dziedziny. Kandydatom proponujemy dwa rodzaje współpracy, o czym możesz przeczytać szerzej poniżej.

Hydraulik Lublin – praca dorywcza

Masz stałą pracę lub studiujesz, jednak dysponujesz sporą ilością wolnego czasu i chcesz przeznaczyć ją na zdobywanie doświadczenia oraz dochodowe zajęcie? Ten model współpracy jest dedykowany Tobie! Ustalasz dni i godziny swojej dyspozycyjności, a my zajmujemy się pozyskiwaniem zleceń dla Ciebie oraz wszelkimi formalnościami. Otrzymujesz od nas wynagrodzenie za każdą przepracowaną godzinę, przejechane kilometry i ewentualne wyjazdy po niezbędne zakupy. Możesz liczyć również na comiesięczne premie dla najlepszych pracowników. Zależy nam na tym, żebyś w profesjonalny sposób reprezentował naszą firmę. Dlatego otrzymasz od nas ubranie służbowe, środki ostrożności, pieczątkę oraz terminal płatniczy. Jeśli potrzebujesz części do naprawy awarii, bez problemu zamówisz ją w naszym systemie, a my zadbamy o to, żeby czekała na Ciebie przed kolejną wizytą.

Hydraulik Lublin – praca na etat w usterka.pl

Szukasz pracy na pełen etat? Oferujemy także zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, zlecenie lub B2B. Decydując się na współpracę z nami, możesz liczyć na wsparcie Twojego rozwoju, kursy doszkalające oraz awans. Zapewniamy stałą podstawę oraz możliwość dorobienia w formie nadgodzin. Współpracując z nami otrzymasz również dostęp do prywatnej opieki medycznej.
Zainteresowała Cię nasza oferta hydraulik (rejon Lublin i okolice)? Aplikuj do nas korzystając z odpowiedniego formularza dla osób fizycznych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.