Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
hydraulik

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą na stanowisku Hydraulik (rejon Poznania i okolice w województwie Wielkopolskie), skorzystaj z odpowiedniego formularza: dla osób fizycznych.

Masz doświadczenie w pracy jako konserwator instalacji sanitarnych? A może jesteś hydraulikiem z doświadczeniem, który dysponuje dodatkowym czasem i chce przeznaczyć go na pracę? Być może mamy dla Ciebie pracę! W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy obecnie pracowników na stanowisko:

Hydraulik (Poznań i okolice)

Hydraulik – zakres obowiązków

Oferujemy szeroką gamę prac hydraulicznych. Przeprowadzamy między innymi serwis bojlerów, odpowietrzanie grzejników, biały montaż czy tworzymy instalacje wodne. Jeśli do tej pory pracowałeś jako monter instalacji sanitarnych i najlepiej czujesz się w tej specjalizacji, możesz otrzymywać zlecenia tylko z tej dziedziny. Zapewniamy naszym pracownikom wygodne modele współpracy. Więcej informacji na ten temat znajdziesz poniżej.

Hydraulik Poznań – praca dorywcza

Masz stałe zatrudnienie i chcesz dorobić? A może studiujesz i zależy Ci na zdobyciu cennego doświadczenia zawodowego w renomowanej firmie? Ten model współpracy będzie dla Ciebie odpowiedni, ponieważ to Ty ustalasz swoją dyspozycyjność oraz zasięg działania, a my dbamy o to, żeby zapełnić Twój grafik zleceniami. Otrzymujesz od nas pieniądze za każde zlecenie i przejechane kilometry. Twoje starania zostaną docenione, ponieważ wypłacamy premie za punktualność, oceny klientów oraz wyniki. Ponadto przejmujemy wszelkie formalności i płatności, abyś mógł w pełni skupić się na rzetelnym wykonaniu zleconej usługi. Kładziemy ogromny nacisk na profesjonalizm, dlatego otrzymasz od nas ubranie służbowe, środki ostrożności, pieczątkę oraz terminal płatniczy. Jesteś osobą, która nie stoi w miejscu i dba o swój rozwój? Świetnie się składa, wesprzemy finansowo zdobycie niezbędnych uprawnień, które sprawią, że będziesz mógł pracować jeszcze lepiej i wydajniej oraz awansować w strukturach firmy. Dodatkowo współpracując z nami, możesz liczyć również na fachową pomoc hydraulików z całej Polski. Dlatego w przypadku skomplikowanej awarii, nie pozostaniesz bez wsparcia bardziej doświadczonych kolegów!

Instalator sanitarny Poznań — praca na etat w usterka.pl

Zależy Ci na stabilnej pracy w stale rozwijającej się firmie? Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, zlecenie lub B2B. Zapewniamy atrakcyjną podstawę oraz możliwość dorobienia w formie nadgodzin. Zapewniamy samochód służbowy (nowy Peugeot Partner) oraz dostęp do prywatnej opieki medycznej Luxmed.
Chcesz aplikować na stanowisko hydraulik (rejon Poznań i okolice)? Wypełnij odpowiedni formularz dla osób fizycznych. Zastrzegamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.