Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
hydraulik

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą na stanowisku Hydraulik (rejon Warszawy i okolice w województwie Mazowieckie), skorzystaj z odpowiedniego formularza: dla osób fizycznych.

Średnie zarobki brutto hydraulika w Warszawie wynoszą ponad 5600 zł brutto. Wynagrodzenie jest uzależnione także od liczby przyjmowanych zleceń i rodzaju usługi. Najlepiej opłacalni fachowcy zarabiają kilkanaście tysięcy miesięcznie. Masz doświadczenie w pracy jako monter instalacji sanitarnych? Odczytywanie rysunków technicznych nie sprawia Ci najmniejszych problemów? Umiesz obsłużyć gwintownicę, spawarkę i giętarkę? Jesteś w dobrym miejscu! W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Hydraulik – praca (Warszawa i okolice)

Hydraulik – zakres obowiązków

Świadczymy szeroki zakres prac hydraulicznych. Przeprowadzamy między innymi biały montaż , usuwanie awarii z odkrywkami, gwintowanie rur stalowych czy odpowietrzanie kaloryferów. Jeśli Twoją domeną są spłuczki lub bojlery, możesz otrzymywać zlecenia tylko z tej dziedziny. Proponujemy elastyczne modele współpracy. Więcej informacji na ten temat znajdziesz poniżej.

Hydraulik Warszawa – praca dorywcza

Ze względu na pracę lub studia szukasz wyłącznie dodatkowej pracy? Ten model współpracy może być dla Ciebie! To Ty ustalasz swoją dyspozycyjność, na podstawie której przypisujemy Ci zlecenia w Twojej najbliższej okolicy. Co zyskujesz? Z pewnością czas. Nie musisz martwić się o stanie w korkach, ponieważ optymalnie zapełniamy Twój grafik zleceniami w pobliżu Twojej lokalizacji. Otrzymujesz od nas wynagrodzenie za każde zlecenie i przejechane kilometry. To Ty decydujesz, ile zarobisz. Przejmujemy również wszelkie formalności oraz kontakt z klientem. Dbamy o to, abyś w profesjonalny sposób reprezentował naszą firmę. Z tego powodu otrzymujesz ubranie służbowe, środki ostrożności, pieczątkę oraz terminal płatniczy. Jeśli potrzebujesz części do naprawy awarii, bez problemu zamówisz ją w systemie, a my zadbamy o to, żeby czekała na Ciebie przed kolejną wizytą.

Wspieramy rozwój naszych pracowników, dofinansowując zdobycie niezbędnych uprawnień i kursów. Możesz liczyć także na pomoc ze strony bardziej doświadczonych kolegów z całej Polski. Współpracując z nam, masz także realny wpływ na rozwój firmy. Możesz dzielić się swoimi pomysłami i rozwiązaniami podczas webinarów. Oprócz podstawowego wynagrodzenia i kilometrówki możesz liczyć na dodatkowe premie dla najlepszych pracowników!

Hydraulik Warszawa – praca na etat w usterka.pl

Szukasz zatrudnienia na podstawie umowy o pracę, zlecenie lub B2B? Naszym etatowym pracownikom udostępniamy samochód służbowy (nowy Peugeot Partner).

Zainteresowała Cię nasza oferta hydraulik (rejon Warszawa i okolice)? Wypełnij wniosek, korzystając z odpowiedniego formularza dla osób fizycznych. W przypadku zainteresowania, z pewnością skontaktujemy się z Tobą.