Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
hydraulik

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą na stanowisku Hydraulik (rejon Zielonej Góry i okolice w województwie Lubuskie), skorzystaj z odpowiedniego formularza: dla osób fizycznych.

Ukończyłeś szkołę na kierunku monter sieci i instalacji sanitarnych? Masz doświadczenie w pracy hydraulika? Szukasz zatrudnienia w stale rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku? Być może jesteś osobą, której szukamy! Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Praca dla hydraulika (Zielona Góra i okolice)

Hydraulik – zakres obowiązków

Współpracując z nami będziesz wykonywać między innymi takie prace jak: montaż i serwis rozdzielnic grzewczych, usuwanie awarii z odkrywkami, serwis spłuczek, biały montaż i precyzyjne spoinowanie krawędzi. Jeśli czujesz się najlepiej w jednej dziedzinie, możemy zapewnić Ci zlecenia z Twojej specjalizacji. Proponujemy elastyczne modele współpracy. Więcej informacji na ten temat znajdziesz poniżej.

Hydraulik Zielona Góra – praca dorywcza

Szukasz możliwości dorobienia, a masz już stałą pracę lub studiujesz? Zatem ten model współpracy z pewnością Cię zainteresuje. Na podstawie określonej przez Ciebie dyspozycyjności, zapełniamy Twój grafik zleceniami. W efekcie to Ty decydujesz, jak dużo zarobisz! Otrzymujesz od nas pieniądze za każdą przepracowaną godzinę, pokonane kilometry oraz wyjazdy po niezbędne zakupy. Po naszej stronie leża również wszelkie formalności i płatności. Do Twoich zadań należy wyłącznie punktualne pojawienie się u klienta i sumienne wykonanie zleconego zadania. Możesz również liczyć na fachowe wsparcie bardziej doświadczonych kolegów-elektryków z całej Polski w przypadku trudnych do rozwiązania problemów. Dbamy o profesjonalizm i jakość, dlatego otrzymasz od nas ubranie służbowe, środki ostrożności, pieczątkę oraz terminal płatniczy.

Monter sieci i instalacji sanitarnych Zielona Góra — praca na etat w usterka.pl

Szukasz zatrudnienia na etat na podstawie umowy o pracę, zlecenie lub B2B? W tym modelu współpracy zapewniamy nie tylko atrakcyjną podstawę, ale również możliwość dorobienia w formie nadgodzin. Otrzymasz również dostęp do prywatnej opieki medycznej Luxmed. Chętnie wesprzemy także Twój rozwój, finansując uzyskanie nowych kwalifikacji. Będąc naszym pracownikiem masz realny wpływ na zmiany w firmie oraz możliwość awansu.
Chcesz aplikować na stanowisko hydraulik (rejon Zielona Góra i okolice)? Wypełnij odpowiedni formularz dla osób fizycznych.