Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
serwis agd

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą na stanowisku Serwis AGD (rejon Warszawy i okolice w województwie Mazowieckie), skorzystaj z odpowiedniego formularza: dla osób fizycznych.

W stolicy działa wiele firm zajmujących się naprawą sprzętu AGD. Średnie zarobki serwisantów w Warszawie wynoszą około 5000 złotych. Nie bez znaczenia są kwalifikacje oraz staż pracy. Obecne wynagrodzenie Cię nie satysfakcjonuje? Rozglądasz się za nową, dobrze płatną pracą i nie są Ci obce naprawy pogwarancyjne sprzętu AGD? Masz doświadczenie w montażu urządzeń i prowadzeniu dokumentacji technicznej? Być może jesteś osobą, której szukamy! W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Serwisant AGD (Warszawa i okolice)

Serwis AGD – zakres obowiązków

W ramach współpracy, do Twoich zadań będziesz należeć naprawa kuchenek, serwis pralek, naprawa płyt grzewczych, zmywarek oraz wielu innych sprzętów gospodarstwa domowego. Najlepiej czujesz się w pracy jako mechanik pralek? To Ty wybierasz, jakie urządzenia chcesz naprawiać!

Oferujemy różne warianty współpracy, dlatego z pewnością uda się Tobie wybrać najlepszą opcję. Szczegółowe informacje na ten temat przedstawiamy poniżej.

Serwisant AGD w Warszawie – praca dorywcza

Pracujesz na etacie, jednak dysponujesz wolnym czasem i chcesz dorobić do podstawowej pensji? A może studiujesz zaocznie i chcesz podjąć pracę w prestiżowej firmie? Z pewnością spodoba Ci się ten wariant współpracy. Podajesz nam informację o swojej dyspozycyjności, a my zapełniamy Twój grafik zleceniami w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania. Możesz zmieniać na bieżąco swoją dyspozycyjność, w zależności od aktualnych potrzeb i wolnego czasu.

To my zajmujemy się kontaktem z klientem, negocjujemy ceny, robimy wyceny, zmawiamy części lub martwimy się odwołanymi wizytami. Dbamy o to, abyś mógł w spokoju wykonywać swoją pracę, bez stresu i marnowania cennego czasu. W ramach współpracy otrzymujesz od nas wynagrodzenie za każdą wizytę oraz przejechane kilometry. Ponadto stawiamy na pełen profesjonalizm w kontakcie z klientem, dlatego otrzymujesz od nas bezpłatnie odzież firmową, środki ochrony, pieczątkę oraz terminal. Jeśli chcesz się rozwijać w zawodzie serwisanta AGD, dokładamy wszelkich starań, żebyś stał się ekspertem w Twojej dziedzinie – wspieramy finansowo uzyskanie niezbędnych uprawnień. Wiemy, że początki w nowej firmie bywają trudne, dlatego zapewniamy naszym pracownikom wsparcie techniczne kolegów z całej Polski.

Serwisant AGD w Warszawie – praca na etat w usterka.pl

Chcesz pracować na podstawie umowy o pracę, zlecenie lub B2B, a do tego jeździć nowym samochodem firmowym Peugeot Partner? Ten model współpracy z pewnością jest dla Ciebie!

Zainteresowała Cię nasza oferta na stanowisko serwisanta AGD (rejon Warszawa i okolice)? Aplikuj, korzystając z odpowiedniego formularza dla osób fizycznych.