language flag
Telefon serwis 24/7
8-16
Ikona rozwijania nawigacji Rezerwuj
Uwaga Pamiętaj, że nie jesteśmy autoryzowanym serwisem marki CAME

Sześćdziesięcioletnie doświadczenie w implementacji nowych technologii z branży automatyki domowej pozwoliła firmie CAME stać się marką wiodącą i partnerem wielu firm o zasięgu globalnym. Prace marki CAME w znacznej większości dotyczą sposobu na integrację rozwiązań automatyzacji kontroli i zabezpieczenia przestrzeni mieszkalnych i publicznych. Technologie CAME stały się siłą wytwarzającą nurt dla całego sektora bram do nieruchomości prywatnych i komercyjnych.

Plany firmy CAME nie są jednak małostkowe, a ich centra badań wciąż pracują nad znalezieniem najbardziej obiecujących możliwości zabezpieczenia nieruchomości. Rozwiązania firmy CAME promują dążenie do “inteligentnych” przestrzeni mieszkalnych, czyniąc je w pełni zautomatyzowanymi. Na dzień dzisiejszy, grupa CAME może pochwalić się niemal 1400 pracownikami na całym świecie. Główna siedziby firmy znajduje się w Dosson di Cassier, łącząc w sobie centrum projektu inżynieryjnego z centrum planowania. Zakłady produkcyjne rozlokowane są natomiast w całej Europie, co znacząco ułatwia propagowanie idei Made in Italy na całym świecie.

Autoryzowane serwisy CAME:

Bramkor Piotr Korczyński
Wiejca 56a 05-085 Kampinos
e-mail: bramkor@bramkor.pl
Tel. kom. +48 662 549 533

Szukasz fachowca?

Zadzwoń do nas!

Umówienie wizyty trwa 2 minuty
Błyskawicznie Punktualni
8:00-18:00 w dni robocze
8:00-16:00 w soboty
Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem. Informacje takie jak telefon i adres podasz w zamówieniu.

Porady < >