language flag
Telefon serwis 24/7
8-16
Ikona rozwijania nawigacji Rezerwuj
Uwaga Pamiętaj, że nie jesteśmy autoryzowanym serwisem marki Dyson

Założyciel firmy Dyson – James Dyson – w 1978 roku zauważył, że filtry powietrza w pewnej lakierni stale zapychają się cząstkami farby proszkowej, podobnie jak odkurzacz zapycha się kurzem. Obserwacja ta okazała się impulsem do zaprojektowania i zbudowani wieży cyklonowej, która usuwała wszelkie cząsteczki farby siłami odśrodkowymi. James Dyson zastanowił się czy podobne rozwiązanie można zaimplementować w wyposażeniu domowym i już pięć lat później stworzył prototyp pierwszych na świecie odkurzaczy bezworkowych.

Około 1000 inżynierów i pracownik naukowych firmy Dyson stale dąży do usprawnienia urządzeń Dyson, poprzez badania w dziedzinach elektrotechniki, projektowania, testowania systemów separacji, robotyki czy oprogramowania. Opinia publiczna od lat pozytywnie reaguje na wszelkie nowe pomysły i wynalazki prezentowane przez przedstawicieli firmy Dyson. Wciąż powiększający się zespół pracowników spowodował powstanie specjalnych laboratoriów badawczo-rozwojowych w Cotswords.

James Dyson wierzy, że inżynierowie rozwiązują problemy naszego świata, stosując nowoczesne i innowacyjne pomysły we wszystkich dziedzinach codziennego życia. Firma stara się, aby młodzi ludzie zgłębiali wiedzę i technologię, a cały proces budowania doświadczonej kadry ułatwiło założenie fundacji charytatywnej wspierającej studentów i nauczycieli. Wypłacane stypendia promują innowacyjne podejście do rozwiązywania problem, z którymi ścierają się na co dzień ludzie. James Dyson apeuluje, by więcej młodych ludzi było w stanie kształcić się w na kierunkach technicznych, ponieważ wierzy, że myśl inżynierska jest przyszłością każdego z nas.

Autoryzowane serwisy Dyson:

AGED Sp. z o.o.

ul. 3 Maja 8
05-800 Pruszków
Polska,

Serwis: +48(22) 244-04-31 (godziny pracy Pon-Pt 8-16)
E-mail: dyson.serwis@aged.com.pl

Szukasz fachowca?

Zadzwoń do nas!

Umówienie wizyty trwa 2 minuty
Błyskawicznie Punktualni
8:00-18:00 w dni robocze
8:00-16:00 w soboty
Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem. Informacje takie jak telefon i adres podasz w zamówieniu.

Porady < >