language flag
Telefon serwis 24/7
8-16
Ikona rozwijania nawigacji Rezerwuj
Uwaga Pamiętaj, że nie jesteśmy autoryzowanym serwisem marki Electrolux

Firma Electrolux jest jednym z największych producentów sprzętu gospodarstwa domowego na świecie. Sprzedaż 40 milionów produktów rocznie, w ponad 150 krajach jest świadectwem nienagannej jakości i dbania o wnikliwe przeprowadzanie wszelkich badań konsumenckich. Firma stara się, by jej produkty zaspokajały faktyczne potrzeby konsumentów, dlatego pralki, zmywarki, lodówki, czy odkurzacze produkowane są z dbałością o najmniejszy szczegół.

Historia firmy Electrolux w Polsce ma swój początek w 1992 roku, gdy uruchomiono w Warszawie pierwsze biuro handlowe. Ostatnie 5 lat zdecydowało o kluczowej pozycji firmy na polskim rynku, wyprzedzając całą konkurencję w kontekście zarówno zaspokajania wciąż rosnącego krajowego zapotrzebowania, jak i atrakcyjnych warunków do inwestycji. Silne zaplecze inżynierskie, doskonały poziom kwalifikacji pracowników czy wciąż udoskonalana infrastruktura firmy sprawiły, że Electrolux stał się jedną z najpewniejszych inwestycji na rynku centralnej Europy. W samej Polsce znajdują się cztery nowoczesne fabryki: w Świdnicy, Żarowie, Oławie i Siewierzu.

Działanie firmy opiera się na przemyślanych rozwiązaniach, w całości zakorzenionych w skandynawskiej tradycji wzornictwa przemysłowego. Analiza potrzeb klientów i szybkie wdrażanie efektów analiz stało się wizytówką firmy Electrolux. Łatwość obsługi, wrażenia dotykowe i nienaganny wygląd zewnętrzny to główne cechy produktów firmy, ale strategia sprzedaży zaczyna się w chwili wykazania pierwszych oznak zainteresowania się produktem. Electrolux dokłada wszelkich starań, aby cały proces użytkowania, od zakupu po utylizacje, przebiegał w jak najbardziej pro-konsumencki sposób.

Autoryzowane serwisy Electrolux:

 

Szukasz fachowca?

Zadzwoń do nas!

Umówienie wizyty trwa 2 minuty
Błyskawicznie Punktualni
8:00-18:00 w dni robocze
8:00-16:00 w soboty
Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem. Informacje takie jak telefon i adres podasz w zamówieniu.

Porady < >