language flag
Telefon serwis 24/7
8-16
Ikona rozwijania nawigacji Rezerwuj
Uwaga Pamiętaj, że nie jesteśmy autoryzowanym serwisem marki Hormann

Hormann to niemieckie przedsiębiorstwo działające nieprzerwanie od 1935 roku. Firma zajmuje się produkcją garaży, ościeżnic oraz bram do nieruchomości prywatnych i komercyjnych. Rozwój rodzinnej marki Horrman ustabilizował pozycję na rynku produkcji i dystrybucji zabezpieczeń budynków prywatnych i przemysłowych. Marka Hormann stała się gwarancją nowatorskich rozwiązań, innowacyjnych technologii oraz najwyższej jakości, a to wszystko w trosce o klienta. Pierwszy krok, który przyczynił się to wzrostu znaczenia firmy na arenie międzynarodowej, nastąpił już w latach 50-tych. Wtedy to firma Horrmann zdecydowała podjąć się produkcji garażowych bram uchylnych. Tym samym, marka otworzyła sobie zupełnie nową perspektywę rozwoju.

Na dzień dzisiejszy, firma Hormann oferuje zarówno klasyczne wyroby, takie jak bramy garażowe, bramy wjazdowe oraz bramy przemysłowe, jak i mniej standardowe produkty – bramy rolowane, bramy przesuwne lub bramy szybkobieżne. Ponadto, w ofercie firmy Hormann znajdują się drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, ościeżnice, napędy do bram i drzwi oraz automatyczne drzwi przesuwne i zamknięcia przeciwpożarowe.

Autoryzowane serwisy Hormann:

618 200 100 Całodobowa infolinia serwisowa, 7 dni w tygodniu

Szukasz fachowca?

Zadzwoń do nas!

Umówienie wizyty trwa 2 minuty
Błyskawicznie Punktualni
8:00-18:00 w dni robocze
8:00-16:00 w soboty
Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem. Informacje takie jak telefon i adres podasz w zamówieniu.

Porady < >