language flag
Telefon serwis 24/7
8-16
Ikona rozwijania nawigacji Rezerwuj
Uwaga Pamiętaj, że nie jesteśmy autoryzowanym serwisem marki Jura

Szwajcarska firma Jura zajmuje się rozwojem innowacji i produkcją ekskluzywnych urządzeń do użytku w gospodarstwach domowych. Jako jedna z pierwszych firm świadczących swoje produkty w branży automatycznej, od lat 80-tych jest liderem w sektorze urządzeń AGD wysokiej jakości. Firma korzysta ze swojego doświadczenia, zajmując się rozwojem produktów dla biur i sektora gastronomicznego. Znana jest z produkcji wysokiej jakości i zaliczających się do półki produktów ekskluzywnych.

Marka Jura swój globalny zasięg zawdzięcza przywiązaniu do swoich szwajcarskich tradycji. Główna siedziba firmy znajduje się w Niederbuchsiten, w Szwajcarii, ale firma reprezentowana jest również na całym świecie m.in.: w Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Australii czy Azji Południowo-Wschodniej. Strategia firmy nie ogranicza jej jednak jedynie do indywidualnej dystrybucji, a Jura często wchodzi na rynki w ścisłej współpracy z rodzimymi dystrybutorami.

Firma Jura przekonana jest, że kuchnia ze zwykłej przestrzeni roboczej stała się swoistą przestrzenia komunikacyjną, zwłaszcza w kontekście miejsca spotkań całej rodziny i przyjaciół. Automatyczne ekspresy do kawy firmy jura stanowią nowoczesny element wystroju pomieszczenia, często służący jako wyraz dobrego gustu gospodarza. Tradycyjny szwajcarski design to przede wszystkim okazały wygląd i śmiałe linie przecinające nieskazitelne powierzchnie.

Autoryzowane serwisy Jura

JURA Poland Sp. z o.o.
ul. Puławska 366
02-819 Warszawa

Szukasz fachowca?

Zadzwoń do nas!

Umówienie wizyty trwa 2 minuty
Błyskawicznie Punktualni
8:00-18:00 w dni robocze
8:00-16:00 w soboty
Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem. Informacje takie jak telefon i adres podasz w zamówieniu.

Porady < >