MPM to w pełni polska firma i marka zmechanizowanego sprzętu AGD z ponad 20 letnią tradycją. Podstawową ideą firmy jest dostarczanie klientom produktów o wysokiej jakości i ciekawym wzornictwie w dobrej cenie. Oferta skierowana jest do osób, które przy zakupie urządzeń zmechanizowanych kierują się zdrowym rozsądkiem – nie chcą płacić wygórowanej ceny, nie obniżając klasy i wartości produktu.

Od momentu powstania firmy w 1989 roku, główną dziedziną działalności jest branża drobnego zmechanizowanego sprzętu AGD. W początkowym okresie asortyment ograniczał się do produkowanego, we współpracy z angielską firmą Strix, czajnika bezprzewodowego Samba oraz innych modeli czajników. Zainteresowanie rynku spowodowało stopniowe powiększanie się oferty o kolejne urządzenia zmechanizowane: roboty kuchenne, termowentylatory.

Dziś w asortymencie firmy dostępnych jest blisko 250 zmechanizowanych produktów do kompleksowego wyposażenia kuchni i innych pomieszczeń domowych: urządzenia do gotowania i przyrządzania posiłków, urządzenia do ogrzewania i chłodzenia pomieszczeń, urządzenia do sprzątania domu, urządzenia do pielęgnacji włosów i ciała, sprzęt dużego AGD, wolnostojący i do zabudowy.

Autoryzowane serwisy MPM:

SMILE Sp. z o.o. Korpele 71 12-100 Szczytno tel.: 22 38 05 234 e-mail: serwis@mpm.pl

SMILE Sp. z o. o. Korpele 71 12-100 Szczytno tel.: 22 38 05 242 e-mail: serwisdagd@mpm.pl

Szukasz fachowca?

Zadzwoń do nas!

Umówienie wizyty trwa 2 minuty
Dojazd gratis Punktualni
8:00-16:00 w dni robocze
Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem. Informacje takie jak telefon i adres podasz w zamówieniu.

Porady < >