language flag
Telefon serwis 24/7
8-16
Ikona rozwijania nawigacji Rezerwuj
Uwaga Pamiętaj, że nie jesteśmy autoryzowanym serwisem marki Novoferm

Firma Novofer to specjalizujący się od ponad 60 lat producent wielu rodzajów bram garażowych, wjazdowych i przemysłowych oraz drzwi stosowanych w mieszkaniach i budynkach przemysłowych. Szeroka gama produktów firmy Novoferm pozwoliła na dopasowanie sposobu wykończenia, wykonania, instalacji sterowników czy rozmieszczenia opcji w zależności od potrzeb klienta. Bramy Novoferm to gwarancja produktu dostosowanego do indywidualnych potrzeb. Novoferm oferuje oczywiście obsługę całego procesu instalacji bram, od doradztwa, po sporządzenie projektu, wykonanie i montaż, do prac budowlanych włącznie.

Bramy Novoferm to również świetny wybór w kwestii bezpieczeństwa. Wszystkie produkty podlegają ścisłym kontrolom, również w aspekcie norm i przepisów prawnych, oszczędzając tym samym wiele pracy swoim klientom. W ofercie firmy Novoferm znajdziemy również bramy i drzwi typowo przemysłowe i przeciwpożarowe. Każdy produkt firmy został objęty planem gwarancyjnym, który określany jest indywidualnie przy każdej umowie zakupu.

Autoryzowane serwisy Novoferm:

tel. +48 61 898 7800 (biuro czynne w godz. 8.00- 16.00)
tel. +48 501 22 94 99 (zgłaszanie awarii produktów przemysłowych – czynny całą dobę)

Szukasz fachowca?

Zadzwoń do nas!

Umówienie wizyty trwa 2 minuty
Błyskawicznie Punktualni
8:00-18:00 w dni robocze
8:00-16:00 w soboty
Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem. Informacje takie jak telefon i adres podasz w zamówieniu.

Porady < >