language flag
Telefon serwis 24/7
8-16
Ikona rozwijania nawigacji Rezerwuj
Uwaga Pamiętaj, że nie jesteśmy autoryzowanym serwisem marki Russell Hobbs

Russel Hobbs to brytyjska firma, od lat specjalizująca się w produkcji drobnego sprzętu AGD. W szerokiej ofercie firmy znajdziemy m.in.: czajniki elektryczne, żelazka, odkurzacze oraz tostery. Marka Russel Hobbs od zawsze wyznacza szlak, którym podąża wiele brytyjskich producentów. Przywiązanie do brytyjskiej szkoły wzornictwa pozwoliło na rozprzestrzenienie się kolorowych urządzeń AGD na cały światowy rynek.

Marka Russel Hobbs to przede wszystkim połączenie wyjątkowego wzornictwa z najnowocześniejszą technologią wytwarzania produktów. Brytyjska myśl innowacyjna pozwala na projektowanie czajników, odkurzaczy i tosterów, które perfekcyjnie trafiają w potrzeby klientów. Dbałość o wydajność i efektywność sprzętu to główny atut oferty firmy.

Russel Hobbs powstało w 1952 roku, w Anglii. Nazwa firmy to połączenie nazwisk dwóch założycieli, którzy już dziesięć lat po założeniu, musieli odsprzedać ją konsorcjum Tube Investments. Firma przez kilka lat przechodziła z rąk do rąk, by w końcu stać się częściową popularnego na całym świecie konsorcjum Salton Inc. Russel Hobbs jako jeden z pierwszych producentów sprzętu AGD wymieniło tworzywo sztuczne na zwiększające bezpieczeństwo użytkowania szkło hartowane.

Autoryzowane serwisy Russel Hobbs:

QUADRA-NET Sp. z o.o. ul. Jana Czochralskiego 8 61-248 Poznań tel.: +48 22 598 07 77

Spectrum Brands Poland Sp. z o.o. ul. Bitwy Warszawskiej 1920r. 7a 02-366 Warszawa

Szukasz fachowca?

Zadzwoń do nas!

Umówienie wizyty trwa 2 minuty
Błyskawicznie Punktualni
8:00-18:00 w dni robocze
8:00-16:00 w soboty
Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem. Informacje takie jak telefon i adres podasz w zamówieniu.

Porady < >