language flag
Telefon serwis 24/7
8-16
Ikona rozwijania nawigacji Rezerwuj
Uwaga Pamiętaj, że nie jesteśmy autoryzowanym serwisem marki Sharp

Firma Sharp to znany na całym świecie producent paneli słonecznych, telewizorów LCD oraz modułów działających w zakresie podczerwieni. Innym, również znaczącym produktem znajdującym się w szerokiej ofercie firmy jest wszelkiego rodzaju sprzęt AGD m.in.: mikrofale, kuchenki parowe czy chłodziarko-zamrażarki.

Marka Sharp podczas procesu produkcji kieruje się zasadą „Uczciwość i kreatywność”, która w jasny sposób określa główny cel przyświecający firmie. Dążenie do stabilnego i uczciwego polepszenia się komfortu życia konsumentów to priorytet. Zgodnie z polityką firmy, hale przemysłowe opuszczają jednie najbardziej innowacyjne i unikatowe produkty, które, zgodnie z mottem Sharp, torują trendy na rynku urządzeń AGD. Firma stara się implementować nowoczesny styl życia, który kreuje standard XXI wieku.

Sharp Electronics powstało w 1968 roku w Hamburgu. Od tego czasu, firma stale rozwija swoją działalność na rynku europejskim, który nadal pozostaje jej najważniejszym rynkiem zbytu. Podczas 50-letniego okresu funkcjonowania powstało niemal 17 jednostek budowlanych, w skład których wchodzą m.in.: laboratorium i cztery fabryki przemysłowe. Głównym celem przyświecającym firmie Sharp pozostaje stopniowe wzmacnianie swojej pozycji na rynkach europejskich, zwłaszcza w segmencie telewizorów i systemów słonecznych.

Autoryzowane serwisy Sharp:

Bielsko Biała (Ulica: Ul. Cieszyńska 145) – NAPRAWA SPRZĘTU TV-VIDEO

Bielsko-Biała (Ulica: Sempołowskiej 19) – ACS Beskidy

Bydgoszcz (Ulica: Chodkiewicza 33) – SONIK SERWIS

Elbląg (Ulica: Ul. Królewiecka 189) – UNITRUS

Gdynia (Ulica: Ul. Świętojańska 86) – TELE-RADIO-VIDEO

Gdynia (Ulica: Ul. Boh. Getta Warszawskiego 18) – TELE-RADIO-VIDEO

Jelenia Góra (Ulica: Pl. Ratuszowy 5/6) – FELIX

Kielce (Ulica: Ul. Mickiewicza 10) – ELECTRONIC SERVICE

Kielce (Ulica: ul.Mielczarskiego 51) – Usługi AGD K. Gajos

Krakow (Ulica: Gen.J.Sowinskiego 1) – VTV-SERVICE

Lublin (Ulica: Ponikwoda 33) – AG-ITECH Sp. z o.o.

Lublin (Ulica: ul. Braci Wieniawskich 2) – Ducat-Serwis Sp. z o.o.

Szukasz fachowca?

Zadzwoń do nas!

Umówienie wizyty trwa 2 minuty
Błyskawicznie Punktualni
8:00-18:00 w dni robocze
8:00-16:00 w soboty
Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem. Informacje takie jak telefon i adres podasz w zamówieniu.

Porady < >