language flag
Telefon serwis 24/7
8-16
Ikona rozwijania nawigacji Rezerwuj
Uwaga Pamiętaj, że nie jesteśmy autoryzowanym serwisem marki Teka

Firma Teka to założona w 1924 roku w Niemczech europejska grupa zrzeszająca producentów urządzeń do zabudowy, pojemników przemysłowych oraz produktów łazienkowych. Grupa przemysłowa Teka została powołana w celu świadczenia wysokiej jakości urządzeń wyposażenia gospodarstwa domowego. Teka czerpie garściami ze swoich europejskich korzeni, implementując tradycyjne rozwiązania w produkcji zlewozmywaków, płyt kuchennych, okapów czy piekrników.

Od początku swoje istnienia, grupa Teka przeznacza większość swoich inwestycji na rozwój innowacji. Działanie to pozwala na tworzenie coraz to nowocześniejszych produktów, które wyprzedzają potrzeby klientów na długie lata do przodu. Innowacyjne piekarniki Hydroclean oferują specjalny system czyszczenia przy pomocy pary wodnej, a nowoczesne płyty indukcyjne posiadają ok. 30% większą powierzchnie do gotowania. Grupa Teka prowadzi działalność na trzech kontynentach, posiadając na dzień dzisiejszy 27 fabryk. Firma oferuje swoje portfolio w niemal 110 krajach, znajdując ponad 100 milionów konsumentów na całym świecie.

Autoryzowane serwisy Teka:

Telefon: 22 245 68 68

Adres e-mail: serwis@teka.com.pl

Szukasz fachowca?

Zadzwoń do nas!

Umówienie wizyty trwa 2 minuty
Błyskawicznie Punktualni
8:00-18:00 w dni robocze
8:00-16:00 w soboty
Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem. Informacje takie jak telefon i adres podasz w zamówieniu.

Porady < >