Spółka TERMET to czołowy producent urządzeń grzewczych, w tym pieców gazowych, działający na terenie naszego kraju. Kotły gazowe oraz podgrzewacze do wody TERMET odznaczają się pełnym wsparciem rozwiązań opartych na źródłach energii odnawialnej. Spółka TERMET prowadzi samodzielne badania rozwojowe, jednocześnie chwaląc się własnym laboratorium badawczym oraz biurem projektowym.

TERMET zapewnia swoim klientom dostęp do szerokiej gamy urządzeń grzewczych, przy okazji dbając o łączenie wysokiej jakości z ekologicznymi rozwiązaniami. Kotły kondensacyjne oraz pompy ciepła pozwalają na znaczne zmniejszenie śladu węglowego firmy. Firma TERMET swoją działalność rozpoczęła od produkcji zegarów – w 1945 roku – ale prędko poszerzyła gamę produktów na hamulce rowerowe, akcesoria telewizyjne czy w końcu, sprzęt grzejno-oświetleniowy. Przełomowym dla marki TERMET rokiem był rok 1956, kiedy to spółka rozpoczęła produkcję podgrzewaczy łazienkowych. Obecnie, firma zajmuje się produkcją i dystrybucją urządzeń grzewczych na terenie całego kraju.

Interaktywna mapa serwisów TERMET znajduje się pod adresem https://www.termet.com.pl/znajdz-serwis

Szukasz fachowca?

Zadzwoń do nas!

Umówienie wizyty trwa 2 minuty
Dojazd gratis Punktualni
8:00-16:00 w dni robocze
Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem. Informacje takie jak telefon i adres podasz w zamówieniu.

Porady < >