language flag
Telefon serwis 24/7
8-16
Ikona rozwijania nawigacji Rezerwuj
Uwaga Pamiętaj, że nie jesteśmy autoryzowanym serwisem marki Viessmann

Firma Viessmann to wiodący lider produkcji i dystrybucji urządzeń grzewczych, chłodniczych oraz przemysłowych. Oferta firmy VIESSMANN oferuje szeroką gamę produktów dla klientów indywidualnych i biznesowych, wykorzystujących systemy o mocy od 1,5 do 120000 kilowatów. Rozwiązania wykorzystane przez firmę VIESSMANN przeznaczone zostały do wszystkich obszarów zastosowania i wszelkich nośników energii.

Systemy grzewcze marki VIESSMANN to wytaczające drogę całej gałęzi przemysłu, nowoczesne technologie i wyznacznik standardów jakości. Efektywne operowanie zasobami pozwoliło firmie VIESSMANN na maksymalne obniżenie kosztów, przy okazji dbając o ich rozwój oraz pełną ochronę środowiska naturalnego. Niska emisja substancji szkodliwych i wysoka energooszczędność to domena marki VIESSMANN. Firma jako pierwsza na świecie zastosowała stal nierdzewną w budowie kotłów, a obecnie zatrudnia ponad 10000 pracowników na całym świecie. Założona przez Johanna Viessmanna, firma rozbudowała się na światową skalę z pomocą jego syna – Hansa Viessmanna – jednego z najważniejszych przemysłowców niemieckich okresu powojennego.

Autoryzowane serwisy Viessmann:

EURO-DOM Rzodkiewicz 82-300 Elbląg
Instal-Energia Damian Dobosz 42-224 Częstochowa
SERWIS Viessmann Vi Kaźmierczak Wojciech Kaźmierczak Wojciech
Technika Grzewcza Mrągowo Kamil Bernard 11-700 Mrągowo

Szukasz fachowca?

Zadzwoń do nas!

Umówienie wizyty trwa 2 minuty
Błyskawicznie Punktualni
8:00-18:00 w dni robocze
8:00-16:00 w soboty
Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem. Informacje takie jak telefon i adres podasz w zamówieniu.

Porady < >