language flag
Telefon serwis 24/7
8-16
Ikona rozwijania nawigacji Rezerwuj
Uwaga Pamiętaj, że nie jesteśmy autoryzowanym serwisem marki Zelmer

Firma Zelmer posiada ogromny udział rynku sprzedaży artykułów AGD na całym świecie, eksportując swoje urządzenia do ponad 27 krajów świata. Zelmer to wiodący producent drobnego sprzętu AGD, zwłaszcza odkurzaczy, mikserów, robotów kuchennych oraz czajników. Asortyment firmy zajmują również większe urządzenia AGD m.in.: kuchenki mikrofalowe, żelazka oraz wagi. Firma Zelmer to jeden z polskich producentów sprzętu AGD, który mimo to wciąż podąża za dynamicznie rozwijającym się rynkiem.

Dbałość o funkcjonalność, nowoczesny design i pełną niezawodność to wartości, którymi kieruje się Zelmer, skutecznie zdobywając coraz to większą część polskiego i europejskiego rynku małego sprzętu AGD. Utrzymywanie wysokiej jakości produkcji nagradzane jest co roku licznymi wyróżnieniami i nagrodami w zakresie jakości m.in.: laurem „Dobry Produkt Wybór Konsumentów” czy nagrodę „Odkrycie Roku”.

Oferowane przez firmę Zelmer odkurzacze i żelazka od lat walczą o swoja wysoką pozycję na rynku światowym. Coroczne nagrody są jasnym świadectwem nienagannej opinii wśród stałych klientów oraz oznaką pełnego zaufania. Zelmer dba również o środowisko naturalne, angażując się w produkty linii Eco m.in.: czajnik Hot Cup czy wyciskarka JuiceMaker.

Autoryzowane serwisy Zelmer:

Autoryzowany serwis Zelmer, nr tel. 22 824 44 93, adres e-mail serwis@zelmer.pl

Szukasz fachowca?

Zadzwoń do nas!

Umówienie wizyty trwa 2 minuty
Błyskawicznie Punktualni
8:00-18:00 w dni robocze
8:00-16:00 w soboty
Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem. Informacje takie jak telefon i adres podasz w zamówieniu.

Porady < >