Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
złota rączka

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą na stanowisku Złota rączka (rejon Krakowa i okolice w województwie Małopolskie), skorzystaj z odpowiedniego formularza: dla osób fizycznych.

Złota rączka to wszechstronny fachowiec, który poradzi sobie z wszelkimi naprawami, pracami remontowymi czy montażowymi. Szukasz pracy jako konserwator? Masz doświadczenie w składaniu mebli lub regulacji okien? Być może zaciekawi Cię nasza oferta. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracowników na stanowisko:

Złota rączka (Kraków i okolice)

Złota rączka – zakres obowiązków

Do Twoich zadań należeć będą drobne naprawy, wieszanie tablic i obrazów, składanie mebli czy regulacja drzwi i okien. Możesz zajmować się jedna z podanych specjalizacji, w której czujesz się najlepiej. Proponujemy kilka modeli współpracy, o których znajdziesz więcej informacji poniżej.

Złota rączka Kraków – praca dorywcza

Szukasz wyłącznie pracy dodatkowej ze względu na studia lub stałe zatrudnienie? Ten wariant współpracy z pewnością Cię zainteresuje. Ustalasz swoją dyspozycyjność, na podstawie której zapełniamy Twój grafik zleceniami. Co zyskujesz? Przede wszystkim czas. Dobieramy zlecenia w pobliżu Twojego zakresu działania, tak, abyś nie musiał tracić czasy na dojazdy i stanie w korkach. Zajmujemy się wszystkimi formalnościami i płatnościami, reklamacjami, call center, formularzami, negocjacją cen i innymi kwestiami, które są związane z obsługą klienta i prowadzeniem działalności. Nie musisz się niczym martwić, Twoim zadaniem jest realizacja usług u naszych klientów. Ponadto otrzymujesz wynagrodzenie za każde zlecenie oraz przejechane kilometry. Możesz liczyć także na comiesięczne premie, które są przyznawane między innymi za punktualność i oceny klientów.

Dzięki pracy w usterka.pl ciągle się rozwijasz. Możesz liczyć na wsparcie finansowe w celu uzyskania niezbędnych uprawnień. Dbamy o profesjonalne podejście do klienta, dlatego otrzymujesz od nas odzież firmową, środki ostrożności, pieczątkę oraz terminal płatniczy. Nie musisz martwić się, jeśli dana usterka przerośnie twoje możliwości, zawsze możesz liczyć na wsparcie techniczne kolegów z całej Polski!

Decydując się na pracę w usterka.pl, stajesz się częścią stale rozwijającej się firmy, która stale wyznacza nowe trendy w branży usług i jest lubiana przez klientów.

Złota rączka Kraków – praca na etat w usterka.pl

Szukasz pracy etatowej? W tym modelu współpracy proponujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, zlecenie lub B2B.

Chcesz aplikować na stanowisko złota rączka (rejon Kraków i okolice). Wystarczy, że wypełnisz odpowiedni formularz dla osób fizycznych. Zastrzegamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.