wymiana gniazdek

Jednym z najważniejszych elementów domowej instalacji elektrycznej, oprócz przełączników lub rozdzielnicy, są oczywiście gniazdka elektryczne. Nieważne czy instalacje jest natynkowa, czy podtynkowa, każda zawiera wiele gniazdek, z których każde często wymaga naprawy lub wymiany. W zalenożści od potrzeb zależy nam, aby gniazdko było lepiej zabezpieczone lub całkowicie zamknięte i hermetyczne. Zamontowanie odpowiednich zabezpieczeń przed dziećmi lub ciałami obcymi to robota dla nas.

Bezpieczna wymiana i montaż gniazdek

Nasz profesjonalny zespół od początku do końca realizacji dba o zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa i dokłada wszelkich starań do utrzymania najwyższej jakości usługi. Zdajemy sobie sprawę z drogi, jaką przebyły gniazdka, dlatego oferujemy instalację gniazdek, które są gwarantem prostoty użytkowania i bezpieczeństwa. Montujemy gniazdka elektryczne produkowane z materiałów wysokiej jakości, które doskonale walczą z upływem czasu. Gniazdka nie pękają, a także są uodpornione na upływ prądu oraz przebicia. Podczas wykonywania zlecenia dbamy o zachowanie wszelkich standardów oraz chętnie świadczymy fachowe doradztwo w kwestii ich użytkowania.

Tania wymiana i montaż wyłączników

Przestarzałe i zużyte wyłączniki często stwarzają zagrożenie dla bezpieczeństwa budynku oraz mieszkających w nich domowników. Zadbaj o poprawny stan instalacji elektrycznej i jej elementów, decydując się na instalację i wymianę gniazdek i wyłączników z naszym zespołem. Wierzymy, że majsterkowanie przy tak ważnych elementach konstrukcji to zadanie dla wykwalifikowanego elektryka z uprawnieniami, który dzięki długim latom doświadczenia poradzi sobie z każdym zamówieniem. Wymiana i instalacja wyłączników u naszych fachowców to przede wszystkim gwarancja szybkiego dostarczenia oraz niskiej ceny. Korzystamy z certyfikowanych urządzeń i sprzętu, a nasi pracownicy przyjeżdżają na miejsce zdarzenia w specjalnych, firmowych uniformach. Jednym słowem — profesjonalizm.

Montaż i wymiana gniazdek i wyłączników — Cennik

W odróżnieniu od konkurencji, przed każdą realizacją poznajesz dokładną cenę naszej usługi. Nie natniesz się na żadne opłaty dodatkowe związane z m.in.: dojazdem do miejsca zdarzenia. Wymiana gniazdek w naszym wykonaniu to szybki i przyjemny proces, który pozwoli Ci już na następny dzień cieszyć się nienagannym stanem całej instalacji elektrycznej. Serdecznie zapraszamy do wypełnienia specjalnego formularza on-line i zapoznania się ze stałym cennik oraz godzinami możliwych wizyt. Nie zwlekaj i zadbaj o swoje gniazdka oraz włączniki jeszcze dzisiaj.

 

Montaż i wymiana gniazdek i wyłączników - cennik

Cennik zależny od dokładnego zakresu prac, miasta, charakteru problemu i koniecznych części. Wybierz termin wizyty lub zamów kontakt z fachowcem za pomocą formularza rezerwacji.