Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Naprawa zmywarek? Wybierz termin on-line
naprawa zmywarek

Dobry serwis zmywarek Bytom

Twoja zmywarka nie domywa naczyń lub się nie włącza? Nie czekaj i już teraz wybierz naszą usługę naprawa zmywarek w Bytomiu. To co nas wyróżnia, to wygodna rezerwacja wizyt online, szybkie terminy oraz wsparcie najlepszych fachowców na rynku.

Naprawa zmywarek Bytom szybkie terminy

Wybierając nasz serwis AGD w Bytomiu, możesz liczyć na błyskawiczne wsparcie. Zwykle odwiedzamy klientów tego samego lub następnego dnia. Ponadto nie musisz kontaktować się z nami telefonicznie, wystarczy, że wypełnisz nasz formularz online o dowolnej porze. To Ty decydujesz, kiedy pojawimy się u Ciebie! Błyskawicznie dokonujemy także napraw – większość awarii usuwamy w ciągu jednej wizyty, ponieważ posiadamy przy sobie wiele części zamiennych. Dodatkowo nasi serwisanci AGD zajmują się naprawą urządzeń wszystkich producentów, dlatego możesz mieć pewność, że żaden sprzęt gospodarstwa domowego nie ma przed nimi tajemnic.

Serwis AGD Bytom Moniuszki

Dojeżdżamy pod wskazany adres na terenie Wrocławia. Za dodatkową opłatą obsługujemy również klientów z pobliskich miejscowości. Ponadto za wykonaną pracę możesz zapłacić gotówką lub kartą.

Naprawa zmywarek - cennik

Naprawa zmywarek wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Serwis AGD obsługujący miasto Bytom i okolice (w tym całe Śląskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Szybki czas rekacjiKasia

Obsługiwane dzielnice to przykładowo:

 • Bobrek

 • Górniki

 • os. Jerzego Ziętka

 • Rozbark

 • Stroszek

 • Szombierki

 • Karb

 • Łagiewniki

 • Miechowice

 • Stolarzowice

 • Sucha Góra

 • Śródmieście

Miasto Bytom

Przyjęte zlecenia

Opisy ostatnich zleceń

Serwis AGD Bytom
Problem z pralką polegał na tym, że woda nie odpływała i program się nie kończył.
Serwis AGD Bytom
Diagnoza wykazała uszkodzony moduł sterowania oraz pompę myjącą w zmywarce.
Serwis AGD Bytom
Fachowiec stwierdził, że pompa odpływowa i myjąca była zablokowana. Po jej uruchomieniu, urządzenie zaczęło prawidłowo funkcjonować. Zaznaczył jednak, że jest to stara pompa i powinna być regularnie używana, aby uniknąć podobnych problemów w przyszłości.
Serwis AGD Bytom
Podczas naprawy zmywarki Siemens typ SD6P1S, napotkałem błąd E15. Po wyczyszczeniu pływaka i osuszeniu urządzenia, zauważyłem przeciek pomiędzy komorą a pompą wody. Prawdopodobnie uszkodzona była uszczelka. Wymieniłem misę w zmywarce.
Serwis AGD Bytom
Problem z uruchomieniem zmywarki ZANUSSI IT5614 wynikał z zablokowanego presostatu. Po jego udrożnieniu urządzenie działa poprawnie.
Serwis AGD Bytom
Podczas spotkania wymieniłem wąż odpływowy i dosztukowałem przerwany przewód. Zmywarka teraz działa poprawnie.
Serwis AGD Bytom
Fachowiec sprawdził elektronikę sterującą zmywarki Simens 45 cm do zabudowy. Kod błędu to E-15. 
Serwis AGD Bytom
Fachowiec przeprowadził wymianę pompy odpływowej oraz dokonał czyszczenia wirników.
Serwis AGD Bytom
Fachowiec po restarcie zmywarki Whirlpool ADP 6839 IX usunął problem. Wyczyszczone zostały śmigła, a wycieki nie występują.
Serwis AGD Bytom
Diagnoza uszkodzonej pompy myjącej w zmywarce.

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Serwis AGD do obsługi miasta Bytomia w województwie Śląskie. Zobacz: Serwis AGD Bytom praca