language flag
Telefon serwis 24/7
8-16
Ikona rozwijania nawigacji Rezerwuj
naprawa pralek

Twoja pralka Whirlpool nie wiruje? Nie martw się, szybko zdiagnozujemy przyczynę tej usterki. Skorzystaj z naszej usługi naprawa pralek Dąbrowa Górnicza. Nie musisz martwić się transportem urządzenia, ponieważ dojeżdżamy pod wskazany adres. Dojazd na terenie Dąbrowy Górniczej jest już wliczony w cenę usługi. Zapewniamy szybkie terminy, jasny cennik usług oraz błyskawiczną rezerwację online. To jedyna taka oferta na rynku!

Naprawa pralek - cennik

Naprawa pralek wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Serwis AGD obsługujący miasto Dąbrowa Górnicza i okolice (w tym całe Śląskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Niedawno skorzystałem z platformy usterka.pl. Jestem zaskoczony z jaką szybkości, a zarazem precyzją serwisant naprawił moją pralkę. Naprawdę wow!

Miasto Dąbrowa Górnicza

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Serwis AGD do obsługi miasta Dąbrowy Górniczej w województwie Śląskie. Zobacz: Serwis AGD Dąbrowa Górnicza praca

Szukasz fachowca?

Zadzwoń do nas!

Umówienie wizyty trwa 2 minuty
Błyskawicznie Punktualni
8:00-18:00 w dni robocze
8:00-16:00 w soboty
Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem. Informacje takie jak telefon i adres podasz w zamówieniu.