Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Naprawa zmywarek? Wybierz termin on-line
naprawa zmywarek

Naprawa zmywarek Sopot

Zmywarki szturmem wdarły się do polskich domów i gospodarstw domowych. Szacunkowo w naszym kraju znajduje się ich już 4,5 mln! Każda z tych zmywarek niesamowicie podnosi komfort życia właścicieli. Jednak jak każdy sprzęt czasami się psuje i konieczna jest naprawa zmywarek. Możemy spotkać kilka powodów, dla których zmywarki nie działają prawidłowo. Wytrącanie się soli i chlorku z tzw. twardej wody, a w konsekwencji powstanie kamienia, to najczęstsze przyczyny awarii tego urządzenia. O ile jesteśmy czasami w stanie sami odpowietrzyć nasz kaloryfer, o tyle zabawa w serwisanta może okazać się porażką i zamiast naprawić zmywarkę, doszczętnie ją zniszczymy.

Szukasz dobrego specjalisty do naprawy zmywarki? Nie czekaj i już teraz skorzystaj ze wsparcia fachowców z usterka.pl. Stawiamy wyłącznie na współpracę ze sprawdzonymi serwisantami, którzy dzięki wieloletniemu doświadczeniu są w stanie usunąć niemal każdą usterką. Ponadto zapewniamy błyskawiczne terminy wizyt, dlatego być może uda się nam pojawić u Ciebie jeszcze dziś!

Pogwarancyjna naprawa zmywarki Sopot

Zajmujemy się naprawą urządzeń wszystkich producentów. W trakcie wizyt posiadamy przy sobie wiele części zamiennych, co umożliwia zwykle usunięcie awarii podczas jednej wizyty. W przypadku konieczności zamówienia części, potrzebne będzie umówienie jeszcze jednego terminu spotkania.

Serwis zmywarek Sopot – jasny cennik

Cenę wizyty poznasz w trakcie rezerwacji usługi. Do tej kwoty należy doliczyć cenę części zamiennych. Za wykonaną pracę możesz zapłacić gotówką lub kartą.

Naprawa AGD Sopot 23 marca

Nie musisz nam przywozić urządzenia, dojedziemy pod każdy adres na terenie Sopotu! Obsługujemy również klientów z pobliskich miejscowości. Wizytę umówisz w kilka chwil wypełniając nasz formularz online.

Naprawa zmywarek - cennik

Naprawa zmywarek wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Serwis AGD obsługujący miasto Sopot i okolice (w tym całe Pomorskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Pan był kompetentny i bardzo miły. Szybko zdiagnozował usterkę.Aniela

Obsługiwane dzielnice to przykładowo:

 • Centrum

 • Karlikowo

 • Kamienny Potok

 • Zajęcze Wzgórze

 • Sopot Górny

 • os. Mickiewicza

 • Stawowie

 • Centrum-Południe

 • Przylesie

 • Grunwaldzka

 • Haffnera

 • Lisie Wzgórze

 • Brodwino

 • Świerimowo

 • Leśna Polana

 • Sopocki Las

Miasto Sopot

Przyjęte zlecenia

Opisy ostatnich zleceń

Serwis AGD Sopot
Zgłoszenie dotyczyło zmywarki Bosch w Szczecinku, która nie uruchamiała programów i wyświetlała symbol kranu oraz błąd E15. Po włączeniu programu, słychać było pojedyncze uderzenia łopatek pompy odpływowej. Wewnątrz pompy, po jej demontażu, znalazłem zablokowany wirnik i dwa odłamki szkła. Po usunięciu szkła i ponownym zamontowaniu osłony, zmywarka zaczęła prawidłowo działać - przechodziła do kolejnych etapów pracy, pompa robocza funkcjonowała poprawnie, a woda była podgrzewana.
Serwis AGD Sopot
Fachowiec przeprowadził wymianę dysz w zmywarce, co zapewniło jej prawidłowe działanie.  Dodatkowo, zdiagnozowano problem z otwierającymi się drzwiami zamrażarki w lodówce.
Serwis AGD Sopot
Przyczyną wycieku wody z zmywarki było rozszczelnienie dolnego spryskiwacza.
Serwis AGD Sopot
Podczas diagnozy zmywarki Ariston LS248T stwierdzono uszkodzenie pompy myjącej. 
Serwis AGD Sopot
Fachowiec naprawił zablokowany czujnik zalania w urządzeniu Electrolux, który prawdopodobnie powodował syczący dźwięk. Urządzenie teraz działa poprawnie. Zauważył również, że wymagana była poprawka zabudowy kuchni - brakowało listwy.
Serwis AGD Sopot
Fachowiec przeprowadził sprawdzenie, czyszczenie filtra oraz uszczelek w zmywarce, która wyświetlała kod błędu 15.
Serwis AGD Sopot
Fachowiec przeprowadził czyszczenie elektrozaworu płaszcza wodnego w zmywarce marki Bosch, która nie uruchamiała cyklu zmywania i nie pobierała wody.
Serwis AGD Sopot
Problem z zmywarką wynikał z uszkodzonej pompy myjącej, która uniemożliwiała rozpoczęcie pracy urządzenia. Po wymianie na nową, zmywarka działa bez zarzutu.
Serwis AGD Sopot
Podczas naprawy dwóch zmywarek stwierdziłem, że w pierwszej z nich uszkodzone są zawór aquastop oraz kółka kosza. W drugiej natomiast problemem okazała się uszkodzona grzałka.
Serwis AGD Sopot
Fachowiec wymienił kondensator rozruchowy pompy myjącej w zmywarce marki Whirlpool, co rozwiązało problem z niepobieraniem wody i brakiem reakcji na wybór programów.

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Serwis AGD do obsługi miasta Sopotu w województwie Pomorskie. Zobacz: Serwis AGD Sopot praca