serwis bram

Sprawdzony Serwis bram z Dąbrowy Górniczej

  Twoja brama się zacina? Porusza się zbyt wolno i doprowadza Cię do szewskiej pasji? A może zatrzymała się i w ogóle nie da się jej ruszyć z miejsca? W każdym z powyższych przypadków pomoże serwis bram Dąbrowa Górnicza. Po zgłoszeniu zlecenia szybko przyjedziemy na miejsce i wycenimy naprawę. Dzięki temu nie narazisz się na niespodziewane dodatkowe koszty, a my będziemy mogli sprawnie zająć się pracą. Naprawimy i zabezpieczymy Twoją bramę, byś nie musiał się z nią więcej męczyć.

  Jeśli zepsuła Ci się brama , doskonale zdajesz sobie sprawę, jak paskudna jest taka awaria. Nie dość, że nie możesz wyjechać, to jeszcze każdy może wejść do garażu. Nie wiesz co robić? Zadzwoń po serwis bram Dąbrowa Górnicza. Działamy na terenie okolicznych miasteczek i oferujemy różnorakie usługi z zakresu naprawy i konserwacji bram wjazdowych każdego rodzaju. Dzięki naszemu cennikowa od początku wiesz, ile będzie CIę kosztować usługa, a fachowcy udzielą Ci porad dotyczących konserwacji i użytkowania bramy w przyszłości.

  Pytania i odpowiedzi

  Oczywiście, zapewniamy profesjonalną usługę. Nasi fachowcy posiadają odpowiednie uprawnienia.
  Cykliczne kontrole wydłużają żywotność bram i pozwalają uniknąć kosztownego serwisu. Powinno się je przeprowadzać przynajmniej raz w roku.
  Wizytę można umówić wypełniając formularz online lub telefonicznie.
  Tradycyjnie gotówką lub kartą, ponieważ większość naszych fachowców ma przy sobie terminal. O możliwościach płatności u danego fachowca zostaniesz poinformowany po zarezerwowaniu usługi.
  Serwis bram jest objęty gwarancją. Szczegółowe informacje na temat gwarancji znajdziesz w naszym regulaminie.

  Serwis bram - cennik

  Serwis bram posiada cennik zależny od specjalizacji, miasta, charakteru problemu i koniecznych części. Wybierz termin wizyty lub zamów kontakt z fachowcem za pomocą formularza rezerwacji.

  Miasto Dąbrowa Górnicza