language flag
Telefon serwis 24/7
8-16
Ikona rozwijania nawigacji Rezerwuj
serwis bram garażowych

Fachowcy od serwisu bram garażowych!

Jesteśmy stale rozwijającym się serwisem bram specjalizującym się w naprawie, montażu i wymianie bram garażowych. Zajmujemy się bramami przesuwnymi oraz skrzydłowymi. Jeśli poszukujesz specjalisty, który rozwiąże usterkę Twojej bramy – bardzo dobrze trafiłeś! Oferujemy naprawę bram garażowych, napędów do bram wszystkich dostępnych na rynku polskim producentów oraz regularne konserwacje. Świadczymy stałe umowy konserwacyjne, które stają się gwarancją długiego życia Twojej bramy. Rejestrując wizytę przez portal usterka.pl masz pewność szybkiej i bezpiecznej naprawy, jeszcze tego samego dnia!

Serwis bram garażowych w Twojej okolicy!

Nasze usługi kierujemy zarówno do spółdzielni mieszkaniowych, jak i indywidualnych klientów. Z naszej strony gwarantujemy terminowe, sumienne i bezpieczne wykonanie wszelkich naglących napraw. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, a każde zamówienie realizujemy dokładnie i profesjonalnie. Nie czekaj i umów się na wizytę już dzisiaj!

Serwis bram garażowych - cennik

Cennik zależny od dokładnego zakresu prac, miasta, charakteru problemu i koniecznych części. Wybierz termin wizyty lub zamów kontakt z fachowcem za pomocą formularza rezerwacji.

Województwo Świętokrzyskie

Zobacz również inne usługi

Szukasz fachowca?

Zadzwoń do nas!

Umówienie wizyty trwa 2 minuty
Błyskawicznie Punktualni
8:00-18:00 w dni robocze
8:00-16:00 w soboty
Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem. Informacje takie jak telefon i adres podasz w zamówieniu.