Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Serwis bram? Wybierz termin on-line
serwis bram

Sprawdzony Serwis bram z Szczecina

  Zepsuła Ci się brama wjazdowa lub garażowa? Zostałeś uwięziony na podjeździe i nie możesz dostać się do własnego domu? Ta sytuacja jest naprawdę niewygodna, a my chcemy Ci pomóc! Serwis bram Szczecin zapewnia całościową obsługę bram wjazdowych, w tym także bram automatycznych. Zajmujemy się bramami przesuwnymi i skrzydłowymi, a znamy się na nich naprawdę dobrze. Jak mało kto zgłębi liśmy tajniki naprawy bram wjazdowych. Skorzystaj z naszego doświadczenia przy naprawie swojej bramy.

  Zepsuta brama garażowa lub wjazdowa? Wiemy, co to znaczy. Nie raz i nie dwa widzieliśmy podobne przypadki i z chęcią zajmiemy się także Twoją bramą. Serwis bram Szczecin to kompleksowe usługi z zakresu konserwacji, renowacji, a także naprawy bram wjazdowych. Zajmujemy się również bramami automatycznymi. Korzystając z naszych usług możesz liczyć na fachowo wykonaną robotę, a także na dobrą cenę bez żadnych ukrytych opłat.

  Obsługiwane dzielnice to przykładowo:

  • Prawobrzeże

  • Śródmieście

  • Północ

  • Zachód

  Pytania i odpowiedzi

  Oczywiście, zapewniamy profesjonalną usługę. Nasi fachowcy posiadają odpowiednie uprawnienia.
  Cykliczne kontrole wydłużają żywotność bram i pozwalają uniknąć kosztownego serwisu. Powinno się je przeprowadzać przynajmniej raz w roku.
  Wizytę można umówić wypełniając formularz online lub telefonicznie.
  Tradycyjnie gotówką lub kartą, ponieważ większość naszych fachowców ma przy sobie terminal. O możliwościach płatności u danego fachowca zostaniesz poinformowany po zarezerwowaniu usługi.
  Serwis bram jest objęty gwarancją. Szczegółowe informacje na temat gwarancji znajdziesz w naszym regulaminie.

  Serwis bram - cennik

  Serwis bram posiada cennik zależny od specjalizacji, miasta, charakteru problemu i koniecznych części. Wybierz termin wizyty lub zamów kontakt z fachowcem za pomocą formularza rezerwacji.

  Cennik w Szczecinie

  Nazwa usługiCena od

  Serwis bram i furtek

  249 zł / do 90 minut

  Miasto Szczecin

  Przyjęte zlecenia