naprawa komputerów
Szybka naprawa komputerów

Dobry serwis informatyczny nie jest rzadkością, jednak znalezienie godnego polecenia informatyka nie jest łatwym zadaniem, ponieważ obecnie na rynku działa wielu specjalistów. Jeśli szukasz dobrego serwisu komputerowego, wybierz serwis komputerowy usterka.pl. Zatrudniamy wyłącznie informatyków z doświadczeniem, gwarantując najwyższą jakość świadczonych usług oraz sprawne i bezproblemowe usunięcie problemu. Jeśli Twój komputer lub laptop nie działa prawidłowo lub nie chce się włączyć, nie czekaj i już dziś skorzystaj z oferty naprawa komputerów. Działamy w większości dużych miast na terenie całej Polski, oferujemy jasny cennik usług oraz błyskawiczną rezerwację online.

Serwis komputerów – częste problemy

Twój komputer nie wykrywa pamięci RAM? A może komputer nie włącza się? Powodem tego typu problemów może być wygięty pin na płycie głównej, ale nie tylko. Zamiast samodzielnych prób naprawy, zwłaszcza, jeśli brakuje Tobie fachowej wiedzy, wybierz specjalistyczny serwis komputerowy. Próby wyprostowania pinu na własną rękę mogą doprowadzić do uszkodzenia płyty głównej.
Częstym problemem, z którym zgłaszają się do nas klienci, jest to, że ich komputer sam się wyłącza. Winowajcą bywa zarówno wspomniany już wygięty pin, jak również zbyt słaby zasilacz. Przyczyną takiego stanu rzeczy może być również niewystarczająca wentylacja w komputerze lub uszkodzony wentylator w obudowie, który prowadzi do przegrzewania się procesora.
Dostajemy również liczne zgłoszenia od osób, które narzekają na to, że komputer działa za wolno. Oczywiście pomijając kwestię wieku komputera i zalegającego kurzu wewnątrz obudowy, powodem może być karta włożona w zły slot PCI-E lub nieprawidłowa instalacja podzespołów w stosunku do potrzeb procesora.

Jeśli również masz podobne problemy ze komputerem, nie czekaj i już dziś zarezerwuj usługę naprawa komputerów. Odwlekanie serwisu może skutkować całkowitym zniszczeniem urządzenia. Zapewniamy nie tylko pomoc najlepszych specjalistów, ale również oferujemy szybkie terminy. Być może nasz informatyk skontaktuje się z Tobą w ciągu 30 minut od wypełnienia formularza online! Zapewniamy pomoc zdalną, telefoniczną, bezpośrednią z dojazdem do klienta i w systemie door-to-door.

Naprawa komputerów - cennik

Cennik zależny od dokładnego zakresu prac, miasta, charakteru problemu i koniecznych części. Wybierz termin wizyty lub zamów kontakt z fachowcem za pomocą formularza rezerwacji.

Zobacz również inne usługi