składanie mebli

Mieszkasz w Dąbrowie Górniczej? Właśnie zakupiłeś nowy mebel i głowisz się nad instrukcją? Dla osób bez doświadczenia złożenie mebli to zajęcie na wiele godzin, które może prowadzić do frustracji. Jeśli chcesz tego uniknąć, skorzystaj z naszej usługi składanie mebli Dąbrowa Górnicza. Stawiamy na rzetelnych fachowców z doświadczeniem, dla których montaż mebli w Dąbrowie Górniczej nie stanowi najmniejszego problemu. Już teraz wypełnij nasz formularz online i wybierz termin wizyty.

Składanie mebli - cennik

Składanie mebli wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Złota rączka obsługujący miasto Dąbrowa Górnicza i okolice (w tym całe Śląskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Z usług usterki korzystałem po raz pierwszy. Nie miałem czasu na składanie mebli i zdecydowałem się na zamówienie wizyty przez platformę. Bardzo fajne rozwiązanie, nie trzeba nigdzie dzwonić. Polecam.

Pytania i odpowiedzi

Tak, obsługujemy wszystkie dzielnice Dąbrowy Górniczej. Za dodatkową opłatą dojeżdżamy również do pobliskich miejscowości.
Czas jest uzależniony od rozmiarów mebla oraz stopnia skomplikowania jego montażu. W przypadku prostych szafek nocnych czy biurka zwykle składanie mebli zajmuje około godziny.
Niestety. Zajmujemy się wyłącznie składaniem mebli o małych i średnich gabarytach.
Nie, zajmujemy się składaniem gotowych mebli wszystkich producentów.
Oczywiście, podczas rezerwowania usługi zobaczysz pełną listę terminów, dlatego bez trudu umówisz wizytę na sobotę czy godziny wieczorne.

Miasto Dąbrowa Górnicza

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Złota rączka do obsługi miasta Dąbrowy Górniczej w województwie Śląskie. Zobacz: Złota rączka Dąbrowa Górnicza praca