language flag
Telefon serwis 24/7
8-16
Ikona rozwijania nawigacji Rezerwuj
złota rączka

Sprawdzony Złota rączka z miasta Szczecin

  Przydarzyła Ci się awaria instalacji hydraulicznej lub elektrycznej? Potrzebujesz pomocy w montażu nowego sprzętu AGD? Nie bój się zaufać specjalistom. Pomoc w kłopotliwych sytuacjach takich jak cieknący kran, montaż nowego sprzętu, prace hydrauliczne, elektryczne, malarskie czy mniejsze prace remontowe. Możesz samodzielnie ustalić termin za pośrednictwem naszej strony internetowej, od początku znasz dokładny cennik – nic Cię nie zaskoczy. Po wpisaniu haseł takich jak złota rączka Szczecin zajmujemy wysokie miejsca w popularnych wyszukiwarkach, cieszymy się dobrymi opiniami klientów. 

  Złota rączka – działamy w Szczecinie i okolicznych miejscowościach. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w różnych branżach, zatrudniamy najlepszych fachowców.  Świadczymy różnego rodzaju prace remontowe, hydrauliczne, malarskie, montaż oświetlenia, podłączanie sprzętu AGD i drobne prace elektryczne. Błyskawiczne terminy – nawet dziś lub jutro. Konkurencyjne ceny – możliwość płatności gotówką i kartą płatniczą. Zajmujemy w wyszukiwarkach czołowe pozycje pod hasłem złota rączka Szczecin i cieszymy się bardzo dobrymi opiniami. 

  Obsługiwane dzielnice to przykładowo:

  • Prawobrzeże
  • Śródmieście
  • Północ
  • Zachód

  Złota rączka - cennik

  Złota rączka posiada cennik zależny od specjalizacji, miasta, charakteru problemu i koniecznych części. Wybierz termin wizyty lub zamów kontakt z fachowcem za pomocą formularza rezerwacji.

  Cennik złotej rączki

  Nazwa usługiCena od
  Montaż mebli 129 zł / godzina
  Wieszanie obrazów 129 zł / godzina
  Wymiana zamków 129 zł
  Ceny usług uwzględniają sytuację, gdy: elementy są na miejscu i nie wymagają docinania/modyfikacji, a gabaryty umożliwiają montaż przez jedną osobę. Dla stałych klientów obowiązuje 20% rabatu od ceny.

  Miasto Szczecin

  Szukasz fachowca?

  Zadzwoń do nas!

  Umówienie wizyty trwa 2 minuty
  Błyskawicznie Punktualni
  8:00-16:00 w dni robocze
  Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem. Informacje takie jak telefon i adres podasz w zamówieniu.