language flag
Telefon serwis 24/7
8-16
Ikona rozwijania nawigacji Rezerwuj
wymiana rozdzielni

Wymiana starej rozdzielni topikowej na bardziej nowoczesną rozdzielnię z automatycznymi i różnicowymi bezpiecznikami wymaga nie tylko sporej wiedzy, ale przede wszystkim profesjonalnych narzędzi. Rozdzielnia elektryczna to nic innego jak element instalacji elektrycznej zawierający podzespoły służące do łączenia i rozdzielania poszczególnych obwodów. Rozdzielnie dzieli się, ze względu na ich konstrukcje, na tablicowe, skrzynkowe oraz szafowe. Naprawa i montaż każdego rodzaju rozdzielni różni się od siebie stopniem zaawansowania i koniecznością użycia innego typu narzędzi.

Profesjonalna wymiana rozdzielni

Osoby planujące większy remont domu lub mieszkania często decydują się na jednoczesną wymianę rozdzielni. Jeśli zaliczasz się do grona takich osób, bardzo dobrze trafiłeś. Nasz wykwalifikowany zespół od lat wspomaga mieszkańców największych miast Polski w remontach, w szczególności w wymianie rozdzielnicy elektrycznej. Prawdziwy wybór, przed jakim stoją osoby zainteresowane to wymiar wymiany. Czy planujesz dodać jedno gniazdko lub łącznik oświetleniowy, czy chciałbyś całkowitej wymiany przewodów? Dla profesjonalnego elektryka jest to nieistotne, a każde zamówienie zostanie zrealizowane z pełnym profesjonalizmem i rzetelnością.

Szybka wymiana rozdzielni elektrycznej w Twoim mieście

Nasi specjaliści od instalacji elektrycznych działają na terenie całej Polski. Znajdziesz nas zarówno w największych miastach kraju takich jak Warszawa, Kraków, czy Wrocław, ale również w tych mniejszych np.: Bielany Wrocławskie, Lublin, czy Rzeszów. Niezależnie od lokalizacji, wymiana rozdzielni w naszym wykonaniu to gwarancja użycia najlepszych narzędzi oraz pełne bezpieczeństwo przeprowadzanego zabiegu. Posiadamy wszystkie zalecane certyfikaty, a nasi fachowcy odbywają cykliczne kursy doszkalające.

Wymiana rozdzielni — cennik

Czymś, co odznacza nas od reszty konkurencji, jest niewątpliwie nasz stały cennik i zawsze pewne godziny dojazdu. Nie naliczamy dodatkowych opłat, wliczając w cenę koszt dojazdu i koszt materiałów. Rejestrując wizytę przez specjalny formularz na usterka.pl, sam wybierasz odpowiadającą Ci godzinę. Nasi specjaliści zjawiają się na miejscu punktualnie i kończą zamówienie w ustalonym wcześniej czasie. Koniec z przedłużaniem wymiany rozdzielnicy, a co za tym idzie, uniemożliwianiem swobodnego korzystania z instalacji. Skontaktuj się z nami i już dziś zamów naszego elektryka do swojego domu.

Wymiana rozdzielni - cennik

Cennik zależny od dokładnego zakresu prac, miasta, charakteru problemu i koniecznych części. Wybierz termin wizyty lub zamów kontakt z fachowcem za pomocą formularza rezerwacji.

Województwo Podlaskie

Województwo Świętokrzyskie

Szukasz fachowca?

Zadzwoń do nas!

Umówienie wizyty trwa 2 minuty
Błyskawicznie Punktualni
8:00-16:00 w dni robocze
Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem. Informacje takie jak telefon i adres podasz w zamówieniu.