language flag
Telefon serwis 24/7
8-16
Ikona rozwijania nawigacji Rezerwuj
złota rączka

Sprawdzony Złota rączka z miasta Tychy

  Znalezienie dobrego fachowca w Tychach nie jest łatwym zadaniem, bowiem większość z nich pozostaje anonimowa. Jeśli chcesz wygodnie i bez stresu umówić wizytę jednego z najlepszych specjalistów na lokalnym rynku, skorzystaj z naszej oferty złota rączka Tychy. Cechuje nas wysoka kultura pracy, fachowe doradztwo oraz transparentność. Zapewniamy naszym klientom przejrzysty cennik usług oraz prostą rezerwację usług online.

  Za godzinę pracy naszego fachowca zapłacisz 129 złotych. Dojeżdżamy pod wskazany adres na terenie całych Tychów, a dojazd do klienta jest już wliczony w usługę.

  Złota rączka - cennik

  Złota rączka posiada cennik zależny od specjalizacji, miasta, charakteru problemu i koniecznych części. Wybierz termin wizyty lub zamów kontakt z fachowcem za pomocą formularza rezerwacji.

  Cennik złotej rączki

  Nazwa usługiCena od
  Montaż mebli 129 zł / godzina
  Wieszanie obrazów 129 zł / godzina
  Wymiana zamków 129 zł
  Ceny usług uwzględniają sytuację, gdy: elementy są na miejscu i nie wymagają docinania/modyfikacji, a gabaryty umożliwiają montaż przez jedną osobę. Dla stałych klientów obowiązuje 20% rabatu od ceny.

  Miasto Tychy

  Szukasz fachowca?

  Zadzwoń do nas!

  Umówienie wizyty trwa 2 minuty
  Błyskawicznie Punktualni
  8:00-16:00 w dni robocze
  Przyjedzie do Ciebie nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Za usługę możesz zapłacić gotówką, a przy wyborze terminu przez stronę - również kartą. Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem. Informacje takie jak telefon i adres podasz w zamówieniu.