Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Składanie mebli? Wybierz termin on-line
składanie mebli

Instrukcja dołączana do mebli potrafi być mało czytelna i zawiła, przez co złożenie nowo zakupionego mebla bywa dla laika niewykonalne. Jeśli mieszkasz w Tychach i szukasz dobrego złotej rączki, który sprawnie przeprowadzi montaż mebli, wybierz naszą ofertę składanie mebli Tychy. Nasi specjaliści od lat składają meble wszystkich mniej lub bardziej znanych marek, pozostawiając po sobie w miejscu prac ład i porządek. Zarezerwuj dogodny termin wizyty, wypełniając formularz online i ciesz się perfekcyjnie złożoną toaletką lub krzesłem. Pamiętaj, że wybierając naszą ofertę, zyskujesz gwarancję jakości oraz jasny cennik usług.

Składanie mebli - cennik

Składanie mebli wiąże się z wydatkiem zależnym od kilku czynników. Złota rączka obsługujący miasto Tychy i okolice (w tym całe Śląskie) może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub na miejscu u klienta, przedstawiając szacunkowy koszt usługi, w tym ewentualna cena naprawy, koszt części i czas potrzebny na wykonanie zadania. Wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu.

Pytania i odpowiedzi

Tak, obsługujemy wszystkie dzielnice Tychów. Za dodatkową opłatą dojeżdżamy również do pobliskich miejscowości.
Czas jest uzależniony od rozmiarów mebla oraz stopnia skomplikowania jego montażu. W przypadku prostych szafek nocnych czy biurka zwykle składanie mebli zajmuje około godziny.
Niestety. Zajmujemy się wyłącznie składaniem mebli o małych i średnich gabarytach.
Nie, zajmujemy się składaniem gotowych mebli wszystkich producentów.
Oczywiście, podczas rezerwowania usługi zobaczysz pełną listę terminów, dlatego bez trudu umówisz wizytę na sobotę czy godziny wieczorne.

Miasto Tychy

Przyjęte zlecenia

🗹 Wykonano
Data naprawy: 16.10.2023 09:10 • Marcin z: Tychy • Złota rączka / drobne prace
Zamontowanie haka na tv, przewiercenie ściany w celu poprowadzenia kabla, zamontowanie kasetki do półki w komodzie
🗹 Wykonano
Data naprawy: 14.10.2022 07:10 • firma z: Tychy • Złota rączka / drobne prace
Naprawa zawiasów w stoliku.
🗹 Wykonano
Data naprawy: 28.01.2022 17:01 • Beata z: Tychy • Złota rączka / drobne prace
Wymiana zasuwnicy od drzwi.

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Złota rączka do obsługi miasta Tychów w województwie Śląskie. Zobacz: Złota rączka Tychy praca